Відбулась значна подія у становленні громадянського суспільства на Кіровоградщині

Вчора, 25 березня 2015 року, відбулась значна подія у становленні громадянського суспільства на Кіровоградщині. Голова ради Територіального відділення Асоціації платників податків України в Кіровоградській області Ігор Волков підписав Меморандум про партнерство та співробітництво з керівником Головного управління Державної фіскальної служби України в Кіровоградській області Надією Воленшчак.

Метою підписання Меморандуму між ТВ АППУ в Кіровоградській області та ГУ ДФС України в Кіровоградській області є втілення ефективних форм співпраці для забезпечення участі громадськості в реалізації державної податкової та митної політики, контролю за додержанням податкового і митного законодавства та запобігання правопорушенням у сфері податкових та митних відносин як з боку ДФС, так і представників бізнесу.

Аналогічний Меморандум між Головою ДФС України Ігорем Білоусом та Президентом Асоціації платників податків України Василем Матійчиком підписано 18 грудня 2014 року.

В рамках Меморандуму сторони докладають усіх зусиль для забезпечення захисту законних прав та інтересів платників, поліпшення підприємницького клімату в країні, розвитку партнерських відносин між владою і бізнесом, а також підвищення соціальної відповідальності платників. З метою реалізації цього Меморандуму Сторони співпрацюють з питань взаємного представництва у консультативно-дорадчих органах ДФС та керівних органах Асоціації; узгодження пропозицій щодо удосконалення та спрощення податкових та митних процедур; обміну інформацією у сферах діяльності органів ДФС, що цікавлять Сторони; організації масово-роз’яснювальної, навчальної та консультативної роботи, проведення спільних заходів з питань, що становлять взаємну зацікавленість; співпраця задля подолання корупції та забезпечення якісного виконання своїх функцій податковими та митними органами; забезпечення комунікативного зв’язку платників з органами ДФС.

Члени Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Кіровоградській області вважають підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво якісно новим етапом у розвитку співпраці ДФС, як органу державної влади, з громадськістю. Це вагомий крок ДФС назустріч людям!

Прес-центр ТВ АППУ в Кіровоградській області.

53 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua