• Головна
  • Відбулась значна подія у становленні громадянського суспільства на Кіровоградщині
15:30, 26 березня 2015 р.

Відбулась значна подія у становленні громадянського суспільства на Кіровоградщині

Вчора, 25 березня 2015 року, відбулась значна подія у становленні громадянського суспільства на Кіровоградщині. Голова ради Територіального відділення Асоціації платників податків України в Кіровоградській області Ігор Волков підписав Меморандум про партнерство та співробітництво з керівником Головного управління Державної фіскальної служби України в Кіровоградській області Надією Воленшчак.

Метою підписання Меморандуму між ТВ АППУ в Кіровоградській області та ГУ ДФС України в Кіровоградській області є втілення ефективних форм співпраці для забезпечення участі громадськості в реалізації державної податкової та митної політики, контролю за додержанням податкового і митного законодавства та запобігання правопорушенням у сфері податкових та митних відносин як з боку ДФС, так і представників бізнесу.

Аналогічний Меморандум між Головою ДФС України Ігорем Білоусом та Президентом Асоціації платників податків України Василем Матійчиком підписано 18 грудня 2014 року.

В рамках Меморандуму сторони докладають усіх зусиль для забезпечення захисту законних прав та інтересів платників, поліпшення підприємницького клімату в країні, розвитку партнерських відносин між владою і бізнесом, а також підвищення соціальної відповідальності платників. З метою реалізації цього Меморандуму Сторони співпрацюють з питань взаємного представництва у консультативно-дорадчих органах ДФС та керівних органах Асоціації; узгодження пропозицій щодо удосконалення та спрощення податкових та митних процедур; обміну інформацією у сферах діяльності органів ДФС, що цікавлять Сторони; організації масово-роз’яснювальної, навчальної та консультативної роботи, проведення спільних заходів з питань, що становлять взаємну зацікавленість; співпраця задля подолання корупції та забезпечення якісного виконання своїх функцій податковими та митними органами; забезпечення комунікативного зв’язку платників з органами ДФС.

Члени Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Кіровоградській області вважають підписання Меморандуму про партнерство та співробітництво якісно новим етапом у розвитку співпраці ДФС, як органу державної влади, з громадськістю. Це вагомий крок ДФС назустріч людям!

Прес-центр ТВ АППУ в Кіровоградській області.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#значна подія
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...