Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко відвідав військову частину А0680

Очільник області оглянув казармений фонд, що потребує капітального ремонту, а також ознайомився із ходом ремонтних робіт, які вже розпочато.

Два під'їзди казарм військової частини, що можуть розмістити до 1000 військовослужбовців, потребують відновлення. Приміщення зведені ще у 19 столітті, на баланс військової частини передані недавно. Для того, щоб розмістити нещодавно мобілізованих військових, потрібно якнайшвидше привести казарми в нормальний стан.

Керівництво військової частини вже зверталося до голови облдержадміністрації з проханням допомогти з проведенням ремонтних робіт. Очільник області посприяв у виділенні близько 150 тисяч гривень із благодійного фонду підтримки військовослужбовців для придбання необхідних матеріалів та у залученні коштів соціально відповідального бізнесу. Облдержадміністрація також допомогла визначитись із підрядником. Завдяки цій допомозі, в одному із під’їздів вже ведуться ремонтні роботи, але поки не капітальні. Електричні мережі та каналізація тут справні, тому ремонтники роблять найнеобхідніше – штукатурять і фарбують. Загальна вартість ремонту в цьому корпусі складає близько 300 тисяч гривень.

Другий під’їзд неможливо відремонтувати без поновлення відповідної документації. До того ж, капітального ремонту потребує перекриття. Вартість робіт за приблизними підрахунками становитиме близько семи мільйонів гривень.

Оглянувши казарми, Сергій Кузьменко пообіцяв допомогу у вирішенні проблеми із проведенням капітального ремонту.

Керівництво облдержадміністрації надало допомогу й у вирішенні інших проблем військових. Зокрема, було придбано 15 спальних мішків для спецпризначенців, а також будуть проводитись роботи із тентування військового транспорту.
63 просмотра в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua