В Кіровограді відбувся обласний форум «Бізнес і влада – на захисті інтересів держави»

Звертаючись до учасників Форуму, заступник голови обласної державної адміністрації Віта Атаманчук особливу увагу акцентувала на необхідності налагодження конструктивного діалогу та тісної взаємодії між владою та бізнесом у справі розбудови держави.

Це завдання є особливо актуальним, зважаючи, що наша держава фактично перебуває у стані війни і потерпає від ударів зовнішнього агресора, який намагається розколоти та знищити нашу країну. - На сьогодні бізнес є тією ланкою, що надає потужну підтримку державі у цій боротьбі, всебічно допомагає нашій армії та сприяє підвищенню обороноздатності країни, - відзначила Віта Атаманчук.
- Бізнес повинен відстоювати державницьку позицію та національні інтереси. Лише при цій умові нам вдасться досягнути реальних здобутків в економіці та розбудові європейських стандартів, - наголосила Віта Атаманчук.
Також заступник голови облдержадміністрації торкнулася питання підтримки малого та середнього бізнесу. - На сьогодні це є досить важливим, адже, навіть в умовах кризи, підприємці оперативно реагують на виклики часу, знаходять можливості для вирішення численних проблем, при цьому, забезпечуючи сплату податків, наповнюючи тим самим місцеві бюджети. Саме тому в обласному бюджеті на цей рік з метою надання фінансової допомоги суб’єктам підприємницької діяльності середнього та малого бізнесу передбачено 550 тис. грн. на впровадження проектів у пріоритетних сферах регіонального розвитку. Зазначена підтримка надаватиметься через регіональний фонд підтримки підприємництва області, - повідомила Віта Атаманчук.
26 просмотров в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua