• Головна
  • В Кіровограді відбувся обласний форум «Бізнес і влада – на захисті інтересів держави»
15:20, 30 березня 2015 р.

В Кіровограді відбувся обласний форум «Бізнес і влада – на захисті інтересів держави»

Звертаючись до учасників Форуму, заступник голови обласної державної адміністрації Віта Атаманчук особливу увагу акцентувала на необхідності налагодження конструктивного діалогу та тісної взаємодії між владою та бізнесом у справі розбудови держави.

Це завдання є особливо актуальним, зважаючи, що наша держава фактично перебуває у стані війни і потерпає від ударів зовнішнього агресора, який намагається розколоти та знищити нашу країну. - На сьогодні бізнес є тією ланкою, що надає потужну підтримку державі у цій боротьбі, всебічно допомагає нашій армії та сприяє підвищенню обороноздатності країни, - відзначила Віта Атаманчук.
- Бізнес повинен відстоювати державницьку позицію та національні інтереси. Лише при цій умові нам вдасться досягнути реальних здобутків в економіці та розбудові європейських стандартів, - наголосила Віта Атаманчук.
Також заступник голови облдержадміністрації торкнулася питання підтримки малого та середнього бізнесу. - На сьогодні це є досить важливим, адже, навіть в умовах кризи, підприємці оперативно реагують на виклики часу, знаходять можливості для вирішення численних проблем, при цьому, забезпечуючи сплату податків, наповнюючи тим самим місцеві бюджети. Саме тому в обласному бюджеті на цей рік з метою надання фінансової допомоги суб’єктам підприємницької діяльності середнього та малого бізнесу передбачено 550 тис. грн. на впровадження проектів у пріоритетних сферах регіонального розвитку. Зазначена підтримка надаватиметься через регіональний фонд підтримки підприємництва області, - повідомила Віта Атаманчук.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#форум
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...