При ГУ ДФС у Кіровоградській області відбулося чергове засідання Громадської ради

Важливі питання, що виникають у процесі здійснення підприємницької діяльності та головні завдання Державної фіскальної служби у 2015 році розглянуто на черговому засіданні Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області.

Звертаючись до членів Громадської ради Надія Воленшчак зауважила, що Головне управління ДФС у Кіровоградській області особливу увагу приділяє співпраці з бізнесом та громадськими організаціями, залучає їх до обговорення важливих законодавчих ініціатив, вирішення проблемних питань, що виникають у процесі здійснення підприємницької діяльності. Зустрічі з представниками малого і середнього бізнесу, під час яких обговорюються нововведення в податковому законодавстві - 5% акцизний податок на тютюнову продукцію, використання касових апаратів, електронне адміністрування податку на додану вартість, податковий компроміс та інші новації - додають конструктиву в роботу фіскальної служби.

„Ми відмовилися від практики збирання податків наперед, поліпшуватимемо ефективність адміністрування ПДВ, поетапно плануємо скоротити борги з відшкодування цього податку. Крім того, змінюватимемо ідеологію податкового та митного аудиту, яка наразі спрямована на зменшення втручання в діяльність платників податків. Ми намагаємося бути зрозумілими, передбачуваними у кожному нашому кроці і кожному нашому намірі, спрямовуємо зусилля на подальше забезпечення рівних конкурентних умов, сприятливого інвестиційного клімату, робимо все для того, щоб бізнес працював і добровільно та сумлінно сплачував податки” – зазначила очільниця обласного відомства.

Для більш змістовного діалогу, на засідання Громадської ради були запрошені начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску управління доходів і зборів з фізичних осіб Інна Твердохліб, яка розповіла присутнім, що з прийняттям Закону України від 28 грудня 2014 року № 77-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці», який набрав чинності з 1 січня 2015 року роботодавцям надано право на застосування коефіцієнта понижуючої ставки єдиного внеску, що стало значним кроком у реформуванні сплати єдиного внеску.

В продовження спілкування завідувач сектору місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів управління оподаткування юридичних осіб Вікторія Легун повідомила присутніх, що з 1 січня 2015 року плата за землю є складовою податку на майно і включена до переліку місцевих податків і зборів, а органам місцевого самоврядування надано право встановлювати ставки плати за землю та пільги щодо земельного податку, який сплачується на відповідній території При цьому, податок на майно, в частині плати за землю, є обов’язковим для встановлення.

Крім цього, під час засідання Громадської ради було обговорено та затверджено Положення про Громадську раду при ГУ ДФС у Кіровоградській області, затверджено план роботи Громадської ради на II квартал 2015 року та запропоновано на наступному засіданні розглянути підсумки кампанії по декларуванню громадянами доходів, отриманих у 2014 році, а також висвітлити питання щодо змін законодавства у застосуванні РРО.

31 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua