• Головна
  • При ГУ ДФС у Кіровоградській області відбулося чергове засідання Громадської ради
14:30, 30 березня 2015 р.

При ГУ ДФС у Кіровоградській області відбулося чергове засідання Громадської ради

Важливі питання, що виникають у процесі здійснення підприємницької діяльності та головні завдання Державної фіскальної служби у 2015 році розглянуто на черговому засіданні Громадської ради при Головному управлінні ДФС у Кіровоградській області.

Звертаючись до членів Громадської ради Надія Воленшчак зауважила, що Головне управління ДФС у Кіровоградській області особливу увагу приділяє співпраці з бізнесом та громадськими організаціями, залучає їх до обговорення важливих законодавчих ініціатив, вирішення проблемних питань, що виникають у процесі здійснення підприємницької діяльності. Зустрічі з представниками малого і середнього бізнесу, під час яких обговорюються нововведення в податковому законодавстві - 5% акцизний податок на тютюнову продукцію, використання касових апаратів, електронне адміністрування податку на додану вартість, податковий компроміс та інші новації - додають конструктиву в роботу фіскальної служби.

„Ми відмовилися від практики збирання податків наперед, поліпшуватимемо ефективність адміністрування ПДВ, поетапно плануємо скоротити борги з відшкодування цього податку. Крім того, змінюватимемо ідеологію податкового та митного аудиту, яка наразі спрямована на зменшення втручання в діяльність платників податків. Ми намагаємося бути зрозумілими, передбачуваними у кожному нашому кроці і кожному нашому намірі, спрямовуємо зусилля на подальше забезпечення рівних конкурентних умов, сприятливого інвестиційного клімату, робимо все для того, щоб бізнес працював і добровільно та сумлінно сплачував податки” – зазначила очільниця обласного відомства.

Для більш змістовного діалогу, на засідання Громадської ради були запрошені начальник відділу адміністрування єдиного соціального внеску управління доходів і зборів з фізичних осіб Інна Твердохліб, яка розповіла присутнім, що з прийняттям Закону України від 28 грудня 2014 року № 77-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізації фонду оплати праці», який набрав чинності з 1 січня 2015 року роботодавцям надано право на застосування коефіцієнта понижуючої ставки єдиного внеску, що стало значним кроком у реформуванні сплати єдиного внеску.

В продовження спілкування завідувач сектору місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів управління оподаткування юридичних осіб Вікторія Легун повідомила присутніх, що з 1 січня 2015 року плата за землю є складовою податку на майно і включена до переліку місцевих податків і зборів, а органам місцевого самоврядування надано право встановлювати ставки плати за землю та пільги щодо земельного податку, який сплачується на відповідній території При цьому, податок на майно, в частині плати за землю, є обов’язковим для встановлення.

Крім цього, під час засідання Громадської ради було обговорено та затверджено Положення про Громадську раду при ГУ ДФС у Кіровоградській області, затверджено план роботи Громадської ради на II квартал 2015 року та запропоновано на наступному засіданні розглянути підсумки кампанії по декларуванню громадянами доходів, отриманих у 2014 році, а також висвітлити питання щодо змін законодавства у застосуванні РРО.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Громадська рада
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...