ДФС у Кіровоградській області та „Асоціація платників податків України” в Кіровоградській області підписали Меморандум про співпрацю

Начальник Головного управління ДФС у Кіровоградській області Надія Воленшчак та Голова ради Територіального відділення Асоціації платників податків в Кіровоградській області Ігор Волков визначили напрями подальшої співпраці, підписавши 25 березня Меморандум про партнерство та співробітництво між ГУ ДФС в області та ТВ ВГО АППУ в Кіровоградській області.

Відповідно до підписаного Меморандуму, ДФС та АППУ докладатимуть усіх зусиль для забезпечення захисту законних прав та інтересів платників, поліпшення підприємницького клімату в країні, розвитку партнерських відносин між владою і бізнесом, а також підвищення соціальної відповідальності платників.

Меморандумом також передбачено взаємне представництво у консультативно-дорадчих органах ДФС та керівних органах Асоціації, обмін інформацією, співпрацю у напрямі подолання корупції та забезпечення якісного виконання своїх функцій податковими та митними органами, масово-роз’яснювальну та консультативну робота тощо.

Сторони відзначили, що партнерські стосунки між АППУ та колишньою податковою службою, а нині – фіскальною, будувалися протягом 10 років і обов’язково мають тривати й надалі.

За словами начальника Головного управління ДФС у Кіровоградській області Надії Воленшчак, першочерговим завданням фіскальної служби залишається співпраця з громадськими організаціями та інститутами громадянського суспільства.

Така співпраця має на меті продовжити реформи, які вже розпочаті в податковій та митній сферах.

Як зазначив Голова Ради Територіального відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація платників податків України» в Кіровоградській області Ігор Волков, основним напрямом співпраці Асоціації з фіскальною службою у 2015 році є формування ідеології добровільної сплати податків, доведення до платників податків змін в податковому, митному законодавстві та адмініструванні єдиного соціального внеску, сприяння розвитку підприємництва в Кіровоградському регіоні тощо.

31 просмотр в июле
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua