Звіт голови Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка за рік роботи

Відповідно до пункту 17 частини 6 статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” голова звітує перед радою про свою діяльність не менше одного разу на рік, у тому числі про виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Вирішено питання реконструкції гемодіалізної зали обласної лікарні

На сьогодні гемодіалізної допомоги в області потребують 240 хворих.

За ініціативи голови обласної ради для реконструкції гемодіалізної зали залучено спонсорських коштів — 330 тисяч гривень, а також виділено з обласного бюджету — 350 тисяч гривень, що дало змогу значно збільшити кількість пацієнтів, які мають можливість проходити гемодіаліз в обласній лікарні.

Під час відкриття зали Олександр Чорноіваненко пообіцяв, що фінансування лікування хворих з хронічною нирковою недостатністю буде збільшено. У результаті в обласному бюджеті на 2015 рік закладені видатки на ці цілі у сумі більш ніж 15,5 мільйонів гривень.

Відремонтовано палату у відділенні для лікування новонароджених та недоношених дітей у дитячій обласній лікарні

Під час сесії обласної ради 6 червня 2014 року Олександр Чорноіваненко пообіцяв, що частину своєї заробітної плати спрямує на ремонт дитячої обласної лікарні. Свого слова дотримав.

На ремонт палати він спрямував кошти від своєї премії за рік. Проте Олександр Чорноіваненко одразу заплатив усю суму, адже чекати цілий рік маленькі пацієнти не в змозі. Ремонт палати тривав близько місяця.

Відремонтована палата вже приймає пацієнтів з серпня минулого року.

Втілюється програма матеріально-технічної підтримки підрозділів територіальної оборони, частин Збройних Сил України та особового складу управління Міністерства внутрішніх справ України в Кіровоградській області

Потреби військових першочергові для голови обласної ради. До нього з проханнями різного характеру телефоном та особисто постійно звертаються військовослужбовці, а Олександр Чорноіваненко намагається їх вирішувати якнайшвидше.

На програму, яку розроблено за ініціативи голови обласної ради, передбачено фінансування в обсязі 4 мільйона 117 тисяч гривень.

Олександр Чорноіваненко особисто брав участь у передачі 15 липня 2014 року засобів захисту та військового обладнання військовим на одній з баз АТО у Дніпропетровській області, 26 липня – у передачі 34 батальйону територіальної оборони засобів захисту 100 бронежилетів і 80 кевларових шоломів на загальну суму близько 500 тисяч гривень, в цей же день він передав 5 кевларових шоломів, придбаних за власні кошти, родичам військовослужбовця 3-го окремого полку спеціального призначення. 19 і 24 серпня голова обласної ради особисто перебував у зоні антитерористичної операції і передав військовим 320 бронежилетів, придбаних за кошти обласного бюджету відповідно до рішення обласної ради.

17 лютого він перебував у зоні антитерористичної операції, щоб особисто поспілкуватися з військовослужбовцям 17 батальйону територіальної оборони, вручити їм відзнаки обласної ради, передати гостинці від небайдужих кіровоградців і висловити слова подяки за те, що захищають Україну.

Діє обласна комплексна програма соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників антитерористичної операції та вшанування пам'яті загиблих на 2014‑2015 роки

За ініціативи Олександра Чорноіваненка було створено робочу групу з питання розробки цієї програми. Програма - це комплекс заходів, що здійснюються на місцевому рівні з метою фінансової, соціальної, психологічної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей, сприяння вирішенню їхніх соціально-побутових проблем, вшанування пам'яті загиблих героїв. Передбачені по даній програмі видатки складають близько 1,5 мільйони гривень, з них вже використано — 880 тисяч гривень.

Голова обласної ради також відвідував поранених кіровоградських військовослужбовців у госпіталях у Дніпропетровській області і місті Києві та постійно відвідує їх у місті Кіровограді.

23 січня Олександр Чорноіваненко перечислив 1000 грн на картку дружини пораненого Юрія Савельєва, якого ще влітку відвідував у київському госпіталі.

Неодноразово голова обласної ради зустрічався з високопосадовцями Міністерства оборони України, в тому числі й з заступником Міністра оборони України Петром Мехедом, щодо вирішення проблем 42 батальйону і забезпечення 17 батальйону засобами озброєння, які були їм вкрай необхідні.

Надана допомога у ремонті та відновленні техніки військовим

До робіт з ремонту військової техніки залучені Автобаза Кіровоградської обласної ради та Об’єднане автогосподарство медичних закладів. Після вичерпання усіх резервів даних закладів Олександром Чорноіваненком особисто ініційовано залучення коштів сільгоспвиробників на ремонт військової техніки.

У результаті спільної роботи відновлено або надано допомогу в ремонті більше 50-ти одиниць транспортних засобів, що експлуатуються військовими частинами Збройних Сил України. В основному це техніка 17-го, 34-го, 42-го батальйонів та 3-го полку спеціального призначення.

Розроблено проект “Побудуємо майбутнє разом”

Кіровоградська обласна рада стала переможцем конкурсу у рамках програми Європейського Союзу “Підтримка громад, що опинилися в зоні конфлікту в Україні” та виграла грант від Представництва Європейського Союзу в Україні на суму 640,8 тисяч євро.

Розпочато роботу з утворення сільськогосподарських кооперативів зі збору і переробки молока

Одним з пріоритетних напрямів роботи голови обласної ради є залучення інвестицій на Кіровоградщину, а також створення нових робочих місць. Тому Олександр Чорноіваненко вийшов з ініціативою утворення сільськогосподарських кооперативів зі збору й переробки молока. Кооперативний рух серед дрібних і середніх виробників є одним із дієвих європейських інструментів сталого розвитку. Дана ініціатива, крім залучення додаткових коштів, матиме ще один важливий позитивний момент — вона спрямована на підвищення рівня зайнятості населення у селі, що сприятиме зростанню доходів селян. Можна сказати, що окремим завданням цього починання є зменшення масової урбанізації та фінансова мотивація повернення людей на село, надання можливості молоді гідно жити і працювати у себе на рідній землі.

Підготовлені пропозиції стосовно внесення змін до деяких законодавчих актів України

Зокрема, щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з розпорядження земельними ділянками і здійснення контролю за використанням та охороною земель та концептуальних пропозицій щодо внесення змін до Земельного кодексу України в частині розширення повноважень органів місцевого самоврядування з розпорядження земельними ділянками, особливо за межами населених пунктів. Змінами передбачається зміна повноважень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у галузі земельних відносин, удосконалення управління землями комунальної власності та порядку формування землекористування територіальних громад, доступу до реєстрів державного земельного кадастру, проведення аукціонів.

Активізована діяльність Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради.

Протягом березня 2014 року - лютого 2015 року було проведено 4 засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради.

В ході проведення засідань були розглянуті питання про обговорення пропозицій щодо внесення змін до Бюджетного та Податкового кодексів України, про участь у проектах за підтримки Українського фонду соціальних інвестицій “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури” та ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, про можливі шляхи вирішення проблем у земельній сфері.

Налагоджується ефективна взаємодія органів земельних ресурсів з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади і громадськістю.

За звітний період відбулося 10 засідань Координаційної ради з питань земельних відносин при обласній раді, на яких було розглянуто близько 60 питань щодо вирішення окремих питань земельних відносин.

В ході своєї роботи на посаді голови Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко докладав усіх зусиль сприянню збереженню життя та здоров'я наших земляків та співвітчизників та вніс свій вклад у цю справу, адже питання збереження та покращення життя людей завжди повинно стояти на вістрі уваги влади, якщо ця влада — для людей.

звіт
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
33 просмотра в сентябре
Я рекомендую
Пока никто не рекомендует

Комментарии

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов

Новости компаний
Уже совсем скоро, 7 октября, все учителя страны будут праздновать свой профессиональный день – День Учителя. Важно выбрать полезный подарок учителю, который будет приносить пользу и делать жизнь хотя бы немного комфортнее и ярче. Одни из лучших и оригинальных вариантов на сегодняшний день – умный зонт и деревянные часы. Они полезны, удобны, функциональны. Этими подарками учитель будет пользоваться достаточно часто, вспоминая заботливого ученика и будучи ем...
Политические новости
Внефракционный народный депутат и экс-глава политсовета партии «За життя» Евгений Мураев принял решение о выходе из этой политической силы после того, как побывал на совещании избирательного штаба президента на Банковой. Об этом сообщил источник СМИ в сети интернет. По словам источника, Мураев прибыл на Банковую, как обычно, вечером, между 21:00 и 22:00. В это время там как раз проходило совещание с участием людей из предвыборного штаба президента. «Мураев...
Партнерский материал
В последнее время город Славянск на мировой арене звучал только в контексте военных действий на Донбассе. Пророссийские наемники захватили город в апреле 2014 года, с тех пор Славянск был у всех на слуху. О нем говорили по телевизору, писали в интернете и газетах, говорили в кабинетах высокопоставленных лиц. После того, как сепаратисты вместе с наемниками покинули город под натиском украинских военных, в городе наступил мир. Сегодня здесь по улицам беззабо...
Новости компаний
Александр Вилкул, Вадим Новинский, Дмитрий Шпенов и Нестор Шифрич покинули зал заседаний Верховной Рады во время выступления президента Петра Порошенко с ежегодным посланием. Оппозиционеры вышли из зала после слов президента, раскалывающих общество вопросами веры и языка. «Мы покинули зал заседаний во время выступления президента в знак протеста. Президент говорил красиво, но он говорил про какую-то другую страну, а не про нищую разворованную Украину, кото...
Новости компаний
Дети взрослеют удивительно быстро. И все раньше и раньше начинают стремиться к самостоятельности. Самостоятельно ходить в секцию, возвращаться со школы или играть на улице без присмотра. Даже самый самоотверженный родитель не в состоянии быть с ребёнком каждую минуту. Но для каждого родителя всегда важно знать, что ребенок в безопасности. Смарт-часы для детей решают эту проблему. Они позволяют не только знать, где ребёнок, но и как и с кем он общается. Это...
Происшествия
Днями близько 19-ї години по вулиці Марка Вовчка в напрямку вулиці Буровугільна рухався автомобіль ВАЗ, водій якого не обрав безпечної швидкості, втратив керування та здійснив наїзд на перешкоду, якою виявилось дерево біля дороги. Свідки події одразу викликали медиків та поліцейських. На місці події бригада швидкої надала водію першу медичну допомогу. Але від госпіталізації він відмовився. У свою чергу інспек тори опитали свідків події, яких виявилось чима...
Новости компаний
Технологии постоянно развиваются, они делают нашу жизнь комфортнее, безопаснее и интереснее. Медицина также не стоит на месте. Современный бесконтактный термометр для измерения температуры – это устройство, которое в скором будущем заменит все ртутные и электронные термометры в каждой семье. Почему ртутные и электронные термометры уходят в прошлое? Ртутные модели уходят в прошлое по нескольким причинам: неудобство измерения, его длительность, а также опасн...
Политические новости
Один из лидеров оппозиции Александр Вилкул назвал представление ГПУ о снятии депутатской неприкосновенности очередной попыткой власти оказать давление и ограничить его политическую активность накануне выборов. На своей странице в Фейсбук оппозиционер написал: «Президентская кампания началась. Началась с зачистки оппозиционного поля. Власть снова пытается протащить фейковое «подання» против меня. В первый раз ГПУ даже не удосужилась предоставить юридическое...
Общество
Дорожні служби Кропивницького мають бути готовими самостійно виконувати ремонти дорожнього полотна і виконувати необхідну його розмітку. Відповідно, комунальники повинні бути забезпечені необхідною спеціальною технікою, а у Кропивницькому має функціонувати комунальний асфальтовий завод. Завдання активніше зайнятися його придбанням і монтажем поставив міський голова Андрій Райкович під час понеділкової апаратної наради. - Це повинен бути сучасний, високотех...
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua: