• Головна
  • Звіт голови Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка за рік роботи
12:40, 31 березня 2015 р.

Звіт голови Кіровоградської обласної ради Олександра Чорноіваненка за рік роботи

Відповідно до пункту 17 частини 6 статті 55 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні” голова звітує перед радою про свою діяльність не менше одного разу на рік, у тому числі про виконання Закону України “Про доступ до публічної інформації”.

Вирішено питання реконструкції гемодіалізної зали обласної лікарні

На сьогодні гемодіалізної допомоги в області потребують 240 хворих.

За ініціативи голови обласної ради для реконструкції гемодіалізної зали залучено спонсорських коштів — 330 тисяч гривень, а також виділено з обласного бюджету — 350 тисяч гривень, що дало змогу значно збільшити кількість пацієнтів, які мають можливість проходити гемодіаліз в обласній лікарні.

Під час відкриття зали Олександр Чорноіваненко пообіцяв, що фінансування лікування хворих з хронічною нирковою недостатністю буде збільшено. У результаті в обласному бюджеті на 2015 рік закладені видатки на ці цілі у сумі більш ніж 15,5 мільйонів гривень.

Відремонтовано палату у відділенні для лікування новонароджених та недоношених дітей у дитячій обласній лікарні

Під час сесії обласної ради 6 червня 2014 року Олександр Чорноіваненко пообіцяв, що частину своєї заробітної плати спрямує на ремонт дитячої обласної лікарні. Свого слова дотримав.

На ремонт палати він спрямував кошти від своєї премії за рік. Проте Олександр Чорноіваненко одразу заплатив усю суму, адже чекати цілий рік маленькі пацієнти не в змозі. Ремонт палати тривав близько місяця.

Відремонтована палата вже приймає пацієнтів з серпня минулого року.

Втілюється програма матеріально-технічної підтримки підрозділів територіальної оборони, частин Збройних Сил України та особового складу управління Міністерства внутрішніх справ України в Кіровоградській області

Потреби військових першочергові для голови обласної ради. До нього з проханнями різного характеру телефоном та особисто постійно звертаються військовослужбовці, а Олександр Чорноіваненко намагається їх вирішувати якнайшвидше.

На програму, яку розроблено за ініціативи голови обласної ради, передбачено фінансування в обсязі 4 мільйона 117 тисяч гривень.

Олександр Чорноіваненко особисто брав участь у передачі 15 липня 2014 року засобів захисту та військового обладнання військовим на одній з баз АТО у Дніпропетровській області, 26 липня – у передачі 34 батальйону територіальної оборони засобів захисту 100 бронежилетів і 80 кевларових шоломів на загальну суму близько 500 тисяч гривень, в цей же день він передав 5 кевларових шоломів, придбаних за власні кошти, родичам військовослужбовця 3-го окремого полку спеціального призначення. 19 і 24 серпня голова обласної ради особисто перебував у зоні антитерористичної операції і передав військовим 320 бронежилетів, придбаних за кошти обласного бюджету відповідно до рішення обласної ради.

17 лютого він перебував у зоні антитерористичної операції, щоб особисто поспілкуватися з військовослужбовцям 17 батальйону територіальної оборони, вручити їм відзнаки обласної ради, передати гостинці від небайдужих кіровоградців і висловити слова подяки за те, що захищають Україну.

Діє обласна комплексна програма соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників антитерористичної операції та вшанування пам'яті загиблих на 2014‑2015 роки

За ініціативи Олександра Чорноіваненка було створено робочу групу з питання розробки цієї програми. Програма - це комплекс заходів, що здійснюються на місцевому рівні з метою фінансової, соціальної, психологічної підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей, сприяння вирішенню їхніх соціально-побутових проблем, вшанування пам'яті загиблих героїв. Передбачені по даній програмі видатки складають близько 1,5 мільйони гривень, з них вже використано — 880 тисяч гривень.

Голова обласної ради також відвідував поранених кіровоградських військовослужбовців у госпіталях у Дніпропетровській області і місті Києві та постійно відвідує їх у місті Кіровограді.

23 січня Олександр Чорноіваненко перечислив 1000 грн на картку дружини пораненого Юрія Савельєва, якого ще влітку відвідував у київському госпіталі.

Неодноразово голова обласної ради зустрічався з високопосадовцями Міністерства оборони України, в тому числі й з заступником Міністра оборони України Петром Мехедом, щодо вирішення проблем 42 батальйону і забезпечення 17 батальйону засобами озброєння, які були їм вкрай необхідні.

Надана допомога у ремонті та відновленні техніки військовим

До робіт з ремонту військової техніки залучені Автобаза Кіровоградської обласної ради та Об’єднане автогосподарство медичних закладів. Після вичерпання усіх резервів даних закладів Олександром Чорноіваненком особисто ініційовано залучення коштів сільгоспвиробників на ремонт військової техніки.

У результаті спільної роботи відновлено або надано допомогу в ремонті більше 50-ти одиниць транспортних засобів, що експлуатуються військовими частинами Збройних Сил України. В основному це техніка 17-го, 34-го, 42-го батальйонів та 3-го полку спеціального призначення.

Розроблено проект “Побудуємо майбутнє разом”

Кіровоградська обласна рада стала переможцем конкурсу у рамках програми Європейського Союзу “Підтримка громад, що опинилися в зоні конфлікту в Україні” та виграла грант від Представництва Європейського Союзу в Україні на суму 640,8 тисяч євро.

Розпочато роботу з утворення сільськогосподарських кооперативів зі збору і переробки молока

Одним з пріоритетних напрямів роботи голови обласної ради є залучення інвестицій на Кіровоградщину, а також створення нових робочих місць. Тому Олександр Чорноіваненко вийшов з ініціативою утворення сільськогосподарських кооперативів зі збору й переробки молока. Кооперативний рух серед дрібних і середніх виробників є одним із дієвих європейських інструментів сталого розвитку. Дана ініціатива, крім залучення додаткових коштів, матиме ще один важливий позитивний момент — вона спрямована на підвищення рівня зайнятості населення у селі, що сприятиме зростанню доходів селян. Можна сказати, що окремим завданням цього починання є зменшення масової урбанізації та фінансова мотивація повернення людей на село, надання можливості молоді гідно жити і працювати у себе на рідній землі.

Підготовлені пропозиції стосовно внесення змін до деяких законодавчих актів України

Зокрема, щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування з розпорядження земельними ділянками і здійснення контролю за використанням та охороною земель та концептуальних пропозицій щодо внесення змін до Земельного кодексу України в частині розширення повноважень органів місцевого самоврядування з розпорядження земельними ділянками, особливо за межами населених пунктів. Змінами передбачається зміна повноважень органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування у галузі земельних відносин, удосконалення управління землями комунальної власності та порядку формування землекористування територіальних громад, доступу до реєстрів державного земельного кадастру, проведення аукціонів.

Активізована діяльність Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради.

Протягом березня 2014 року - лютого 2015 року було проведено 4 засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Кіровоградської обласної ради.

В ході проведення засідань були розглянуті питання про обговорення пропозицій щодо внесення змін до Бюджетного та Податкового кодексів України, про участь у проектах за підтримки Українського фонду соціальних інвестицій “Сприяння розвитку соціальної інфраструктури” та ЄС/ПРООН “Місцевий розвиток, орієнтований на громаду”, про можливі шляхи вирішення проблем у земельній сфері.

Налагоджується ефективна взаємодія органів земельних ресурсів з органами місцевого самоврядування та виконавчої влади і громадськістю.

За звітний період відбулося 10 засідань Координаційної ради з питань земельних відносин при обласній раді, на яких було розглянуто близько 60 питань щодо вирішення окремих питань земельних відносин.

В ході своєї роботи на посаді голови Кіровоградської обласної ради Олександр Чорноіваненко докладав усіх зусиль сприянню збереженню життя та здоров'я наших земляків та співвітчизників та вніс свій вклад у цю справу, адже питання збереження та покращення життя людей завжди повинно стояти на вістрі уваги влади, якщо ця влада — для людей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#звіт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...