У Кіровограді відкрито П’яту фотовиставку «Благодійність крізь призму об’єктива - 2014».

31 березня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї відкрито П’яту фотовиставку «Благодійність крізь призму об’єктива - 2014».

Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива» - це українська благодійність без парадного глянцю: лірична, щира, саркастична і кумедна.

Фотоконкурс відбувся уп’яте. Щороку він чутливо реагує на зміни в суспільному житті. Це лакмусовий папірець настроїв і найкращих порухів душі в Україні. Тож «Благодійність крізь призму об’єктива - 2014» означилася новими номінаціями: «Благодійність під час революції гідності» та «Благодійність на захисті Вітчизни». На V Всеукраїнський фотоконкурс надійшло понад 550 робіт професійних фотографів і талановитих представників інших професій. На виставці представлено кращі 40 фотографій, обрані з фоторобіт, які надійшли з усіх куточків України на Всеукраїнський фотоконкурс «Благодійність крізь призму об’єктива -2014».

Щоб забезпечити рівні умови для учасників-професіоналів і аматорів, роботи конкурсантів оцінювало журі, в якому одні – фахівці фотосправи й тонкі поціновувачі мистецтва, але «чайники» у благодійності; інші – гуру організованої філантропії, але оператори «мильниць».

До складу журі фотоконкурсу 2014 р. увійшли:

- Едуард Странадко, фотограф, голова Правління НСФХУ;

- Олександр Жилін, ТРК «Культура», екс-заступник головного редактора журналу Photographer;

- Ростислав Кондрат, секретар Правління з організаційних питань Національної спілки фотохудожників України;

- Іван Дехтяр, Асистент Програми Волонтери ООН;

- Тетяна Василик, директор БФ «Зміцнення громад»;

- Юлія Студинська, FCCA, Партнер, ТОВ «Ернст енд Янг Аудиторські послуги»;

- Вікторія Чередниченко, директор МБФ лікаря Бєрсєнєва;

- Анна Гулевська-Черниш, директор Українського форуму благодійників.

«За даними всеукраїнського опитування, що було проведено компанією JfK наприкінці листопада 2014 року, протягом цього року понад 23% українців залучалися до волонтерської діяльності, а 74% надали фінансову благодійну пожертву. Ці показники засвідчили шалене зростання залучення українців до благодійності та волонтерства протягом останнього року. Адже за даними Українського форуму благодійників у 2012 році до волонтерства було залучено лише 10% населення, а жертвували на благодійність лише 21% українців. Велика кількість пожертв спрямовується українцями на підтримку армії та постраждалих внаслідок конфлікту на Сході. Але благодійність багатолика – і світлини фотовиставки Українського форуму благодійників яскраво це демонструють», - Анна  Гулевська-Черниш, директор Українського форуму благодійників.

«Фотоконкурс «Благодійність крізь призму об'єктива» на мою думку є найкращим з тієї безлічі проектів, який підтримує Національна спілка фотохудожників України. Він не лише має гуманістичну складову але й за художньою якістю робіт не поступається багатьом художнім та документальним конкурсам в Україні», - Едуард Странадко, Голова правління Національної спілки фотохудожників України.

Переможці фотоконкурсу та автори кращих робіт:

Козловський Вадим 1 місце «Сітка» (м. Вінниця).

Надємський Олександр 2 місце «Ніколи не здаватися» (м. Київ).

Нестеренко Андрій (редакція газети «Голос України» 3 місце «Хоспис» (м. Київ).

Козловський Вадим 1 диплом «Вінницькі татари» (м. Вінниця).

Український фонд Допомоги (Автор фотороботи Василь Попов) 2 диплом «Дожити до березня» (м. Київ).

Фотосалон «ЦИФРА» (Автор фотороботи Яременко Марина) 3 диплом «Арт-пікнік для дітей Центру соціально-психологічної реабілітації дітей та молоді «РОДИНА» з волонтерами - працівниками готелю «Хайят» (м. Київ).

Сологуб Марія спеціальний приз Програми «Волонтери ООН» «Надія України» (м. Світловодськ, Кіровоградська обл.).

Клуб юних техніків «Кварц», Пушкова Анастасія – «Благодійність у спорті» «Вади – не завада» (м. Чернівці).

Лукашова Анна «Благодійність очима дітей» - «Малюнок захиснику» (м. Тернівка, Дніпропетровська обл.).

Попович Тетяна – «Благодійність в освіті» «Зацікавився…» (м. Івано-Франківськ).

МБФ «Місія в Україну» (Автор фотороботи Мейсі Фріман) «Благодійність та соціальний захист» - «Сиротинець» (м. Житомир).

Дальянський Олександр «Благодійність в громаді» - «Дім».

Нестеренко Андрій «Благодійність в культурі» - «Культура на Майдані» (м. Київ).

Громадська організація «Турбота в Дії» (Автор фотороботи - Любомир Ворона) «Про благодійність – весело» - «Прийми мене зі всіма «тарганами» (м. Львів).

Редакція газети «Голос України» «Благодійність та охорона здоров'я» - «Хоспис» (м. Київ).

Нестеренко Андрій – «Благодійність на захисті Вітчизни» - «Посилка на фронт» (м. Київ).

Ратушняк Олександр Благодійність під час революції гідності «Волонтерки-революціонерки» (м. Київ).

Серед переможців є і наша землячка Марина Сологуб (м. Світловодськ), яка отримала спеціальний приз Програми «Волонтери ООН» у номінації «Волонтерство змінює світ».

Організатор фотоконкурсу і пересувної фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива» - Український форум благодійників  під патронатом Національної спілки фотохудожників України. 

Партнери: Програма "Волонтери ООН", компанія EY, Благодійний фонд "Зміцнення громад" і Всеукраїнська освітня платформа "EDUkIT". 

Партнером пересувної фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива» виступає мобільний оператор life:).

Фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива-2014», експонувалася в Києві в Національному музеї Тараса Шевченка з 20 січня 2015 р. І вже з березня виставка розпочинає свою вже традиційну подорож Україною. У 2015 р. організатори отримали 17 заявок на проведення фотовиставки з різних куточків України.

Кіровоград став першим містом експонування пересувної виставки «Благодійність крізь призму об’єктива -2014». Це вже друга фотовиставка «Благодійність крізь призму об’єктива», яку відкриває в своїх стінах Кіровоградський обласний художній музей. В квітні 2013 року в Кіровоградському обласному художньому музеї було відкрито виставку за підсумками проведення ІІІ-го Всеукраїнського фотоконкурсу.

У відкритті виставки в Кіровоградському обласному художньому музеї взяли участь директор Українського форуму благодійників Анна Гулевська-Черниш; представник департаменту культури, туризму, культурної спадщини Кіровоградської обласної державної адміністрації Олена Трибуцька; координатор Кіровоградського прес-клуба Вікторія Талашкевич; журналіст, редактор ток-шоу «Ми» Кіровоградської обласної державної телерадіокомпанії Валентина Остапчук; від правління Кіровоградської обласної благодійної організації «Відкрите серце» Аліна Ярославська та Вікторія Лінцова; заслужений журналіст України, член Національної спілки фотохудожників України Володимир Мощинський; голова Кіровоградської обласної організації Національної спілки фотохудожників України Олег Шрамко; директор Кіровоградського обласного художнього музею Тетяна Ткаченко.

Світлини можна переглянути до 8 квітня 2015 року в Кіровоградському обласному художньому музеї. А вже потім виставка продовжить подорожувати містами України.

Більш детальну інформацію можна переглянути на сайті Організатору фотоконкурсу і пересувної фотовиставки «Благодійність крізь призму об’єктива» - Українського форуму благодійників: http://ufb.org.ua

виставка
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
14 переглядів в лютому
Я рекомендую
Ніхто ще не рекомендував

Коментарі

Коментарі призначені для обговорення, вияснення цікавих питань. Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися.

Суспільство
Студенти Олександрiйського коледжу Бiлоцеркiвського Нацiонального аграрного унiверситету влаштували жартiвливе весiлля на День закоханих. Про це повiдомляють "Олександрiйськi новини". "Одруженi" давали жартiвливi обiцянки. Проте на думку дiвчат i хлопцiв, цi "заручини" дали можливiсть їм особисто вiдчути, що таке серйознi вiдносини. На згадку про захiд, "одруженi" навiть отримали "свiдоцтва". Пояснили, чому вони вирiшили органiзувати таке жартiвливе весiлл...
Кримінал
Три мобiльних телефони не потрапили до рук засуджених ДУ "Кропивницька виправна колонiя (№ 6)". Про це повiдомляє прес-служба установи. 13 лютого, близько 19 години 45 хвилин до чергової частини державної установи "Кропивницька виправна колонiя (№6)" вiд чатового поста №1 надiйшла доповiдь про те, що в районi 8-ї дiлянки охороняємого периметру було помiчено перекид невiдомого предмету, пiсля чого на мiсце подiї було направлено чергову змiну вiддiлу нагляду...
Суспільство
Сьогоднi, 15 лютого, Україна вшановує учасникiв бойових дiй на територiї iнших держав, мужнiх воїнiв, яким довелось нести нелегку вiйськову службу пiд час локальних вiйн, що вирували у рiзних країнах свiту. Про це повiдомляє прес-служба мiськради. 15 лютого 1989 року - знакова дата, яка стала об’єднуючим символом мужностi й честi для всiх воїнiв-iнтернацiоналiстiв. 30 рокiв тому остання колона радянських вiйськ залишила опалений жахливою десятирiчною вiйно...
Суспільство
В Олександрiвськiй ЗОШ №1 запрацювала ресурсна кiмната. Про це повiдомляє прес-служба ОДА. На облаштування ресурсної кiмнати з рiзних джерел фiнансування було профiнансовано 891 тис. грн. З них: на ремонт та облаштування 513 тис. грн з мiсцевого бюджету. З робочим вiзитом у закладi побували голова Олександрiвської РДА Ольга Борота та голова районної ради Григорiй Гончаренко. Вони ознайомилися iз органiзацiєю роботи з особливими дiтьми, завiтали на корекцi...
Кримінал
Спiвробiтники Служби безпеки України викрили на хабарi заступника начальника вiддiлу кадрiв однiєї iз вiйськових частин Нацiональної гвардiї, що дислокується на територiї Кiровоградської областi. Про це повiдомляє прес-група УСБУ в Кiровоградськiй областi. Оперативники спецслужби встановили, що майор вимагав вiд мiсцевого жителя тисячу доларiв США. За вказану суму зловмисник обiцяв вирiшити питання щодо укладання контракту з чоловiком на проходження вiйськ...
Суспільство
Найбiльшi оператори мобiльного зв'язку – "Київстар", Vodafone, Lifecell скасовують деякi тарифнi плани для абонентiв. Про це повiдомляє РБК-Україна з посиланням на повiдомлення компанiй. Зокрема, "Київстар" повiдомив, що з 21 лютого по 15 квiтня припиняють свою дiю деякi тарифи. Мова йде про такi лiнiйки як Безлiм Розмови, Безлiм Соцмережi, Безлiм Вiдео, Максимальний Безлiм та iн. Якщо абонент не змiнить свiй тариф самостiйно, то автоматична змiна вiдбудет...
Суспільство
За останнiй тиждень зареєстрували 13 лабораторно пiдтверджених випадкiв кору на Кiровоградщинi, iз них 7 випадкiв серед дiтей. Про це повiдомляє прес-служба обласного лабораторного центру. На кiр захворiли 7 жителiв з м. Кропивницький, 5 жителiв Кропивницького району та 1 житель Новомиргородського району. Хворi отримують лiкування в iнфекцiйних вiддiленнях закладiв охорони здоров’я за мiсцем проживання. Проводяться епiдрозслiдування та протиепiдемiчнi захо...
Суспільство
Практично повна відсутність зору не завадила Владиславу Кондратюку, уродженцю Кіровоградщини, стати викладачем інформатики. Він вчить дітей з вадами зору в Одеській школі-інтернаті №93. Про це повідомляє "Думская". Владислав Кондратюк навчає дітей з вадами зору комп'ютерній грамоті. З дитинства незрячий, в юності він зрозумів, що саме за інформаційними технологіями – майбутнє, і почав відстежувати новинки комп'ютерного забезпечення, вивчати спеціальні можл...
Суспільство
Телеведуча каналу Україна Свiтлана Катренко з'явилася на вiдомiй листiвцi Love is. Про це повiдомляє "Сегодня". Телеканал створив листiвки в стилi вiдомих картинок Love is... На них зображено фото ведучих i написаний їх варiант продовження фрази. "Кохання це – вигулювати її йоркшира, коли вона захворiла" – вважає Свiтлана. Свiтлана Катренко закiнчила Кiровоградський державний педагогiчний унiверситет iм. Винниченка. У 2001-му почала кар’єру радiоведучої на...