60 бійців батальйону «Кіровоград» повернулись із зони АТО

Особовий склад першої роти батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Кіровоград» протягом місяця ніс службу на Сході країни.

Зустріти бійців із відрядження прийшли рідні, друзі, колеги-правоохоронці та місцеві жителі.

Тимчасово виконуючий обов’язки начальника Управління МВС України в Кіровоградській області Микола Павленко привітав бійців з поверненням додому, подякував за сумлінне виконання службового обов’язку по захисту своєї вітчизни та українського народу.

– У цей важкий для країни час ви з гідністю виконуєте важливу місію захисту батьківщини від ворожого вторгнення. Ми вдячні вам за те, що повернулися живими та здоровими, – сказав Микола Володимирович, звертаючись до присутніх.

Не обійшлося і без приємних несподіванок. На зустріч кіровоградських бійців завітав екс-заступник Міністра внутрішніх справ України, а нині народний депутат Микола Величкович, у якого теж знайшлися теплі слова для своїх колишніх підопічних.

– Я особисто приймав Присягу у бійців цього спецпідрозділу. Дуже поважаю цих сміливих і відважних людей, а тому прибув сюди, аби привітати їх з поверненням, - зазначив він.

Після офіційної частини бійців чекали теплі обійми рідних.

По закінченню нетривалої відпустки працівники міліції знову повернуться до виконання своїх обов’язків, аби кожен житель області почував себе захищеним на рідній землі.

ато
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии