• Головна
  • У прокуратурі області відповіли на питання щодо захисту прав дітей, які перебувають у конфлікті із законом
09:01, 5 квітня 2015 р.

У прокуратурі області відповіли на питання щодо захисту прав дітей, які перебувають у конфлікті із законом

2 квітня, начальник відділу захисту прав і свобод дітей прокуратури Кіровоградської області Алла Мороз провела брифінг із журналістами регіональних засобів масової інформації.

Під час спілкування прокурор розповіла, що першочерговим завданням ювенальної юстиції у період реформування є саме захист прав дітей, у тому числі тих, які перебувають у конфлікті із законом.
Так, упродовж поточного року органами прокуратури області вжито заходів представницького характеру щодо захисту майнових та житлових прав дітей, які в минулому вчиняли злочини.
До прикладу, у березні поточного року прокуратурою Новгородківського району пред’явлено позовну заяву в інтересах двох неповнолітніх, що раніше притягувалися до кримінальної відповідальності, про визнання права власності на частку житлового будинку в порядку спадкування.
Аналогічно прокуратурами Голованівського та Гайворонського районів заявлено позови в інтересах підлітків, що засуджені за крадіжку, про визнання за ними прав на житло та земельні ділянки.
Позови наразі перебувають на розгляді судів.
«Аналізуючи ситуацію, з’ясовано, що основними передумовами скоєння кримінальних правопорушень стало саме матеріальне неблагополуччя, у тому числі неналежні житлово-побутові умови», - повідомила прокурор.
Актуальність вказаної роботи полягає у тому, що задоволення мінімальних матеріально-побутових проблем вказаної категорії дітей дозволить у майбутньому їм не вчиняти кримінально-караних діянь, розповіла Алла Мороз.


Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#прокуратура
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
live comments feed...