• Головна
  • Третя поспіль перемога кіровоградської «Зірки»
09:32, 6 квітня 2015 р.

Третя поспіль перемога кіровоградської «Зірки»

На матч 20-го туру в Києві проти «Динамо-2» футболісти «Зірки» їхали в піднесеному настрої.  Дві перемоги у стартових турах весняної частини чемпіонату України над командами верхньої частини турнірної таблиці додали впевненості у власних силах. Та й остання гра з «Динамо-2» залишила приємні враження для футболістів «Зірки».  Тоді, в п’ятому турі нинішнього чемпіонату, в Кіровограді господарі святкували перемогу (2:0), яка стала першою у новому сезоні після чотирьох безвиграшних ігор.

На користь команди Сергія Лавриненка було ще два аргументи. По-перше, не беручи до уваги Олександра Кочуру, який вже тривалий час відновлюється після травми,  команда не мала кадрових проблем. По-друге, кіровоградці вийшли на поле динамівської тренувальної бази у Конча-Заспі за солідної підтримки своїх уболівальників, які за відсутності фанів господарів робили все, щоб червоно-жовті почувалися впевнено на полі суперників. Незважаючи на це, перша виїзна гра у 2015 році не обіцяла бути легкою. Динамівці набрали чудову форму, і зараз закономірно посідають шосте місце, зігравши при цьому на дві гри менше ніж решта команд-учасниць першої ліги.

«Зірка» вийшла в бойовому складі, котрий чудово себе проявив у двох попередніх домашніх турах. В переможному складі керманич «Зірки» зробив єдину заміну, випустивши з перших хвилин замість Григорія Баранця Ігоря Загальського.

Наші футболісти розпочали гру надзвичайно вдало. Вже через 75 секунд після початку матчу кіровоградці забили гол.  Чичиков уміло скористався помилкою захисника господарів, який необачно віддавав передачу назад, і забив свій восьмий гол у нинішньому чемпіонаті.  «Зірка» більше контролювала м'яч,  грала гостріше, переважно будуючи свої атаки через фланги, щоразу турбуючи захист господарів.

Перший напівмомент суперники створили лише на 17-ій хвилині, виконавши навіс з лівого флангу. З ним Поштаренко розібрався доволі легко. Кіровоградські футболісти в боргу не лишилися – удари Мостового та Локтіонова стали гідною відповіддю, але своєї цілі не досягли.

Перед самою перервою кияни були близькими до того, щоб зрівняти рахунок, але розстріл наших воріт у штрафній зоні у виконанні Яремчука заблокував Лупашко.

Варто зазначати, що кіровоградці надзвичайно впевнено провели перший тайм, особливо надійну гру демонструючи в захисті. Судячи з усього, саме надійна гра на своїй половині і стане візитівкою нової «Зірки» – команди тренера Сергія Лавриненка.

Початок другого тайму вдруге приголомшив динамівців. На 49-ій хвилині Борис Баранець подвоїв перевагу червоно-жовтих після вдало розіграного кутового з Загальським. Наш півзахисник чудовим ударом з-за меж штрафного майданчика прицільно пробив у дальній лівий кут воріт Євгена Волинця – 0:2!

Підопічні Вадима Євтушенка не полишали спроб відігратися. Класним ударом зі штрафного під поперечину пробивав Савченко, але від неминучого голу врятував Поштаренко. У гостей небезпечно бив Щедрий, який увійшов у гру замість Чичикова. Динамівці ближче до завершення матчу все більше турбували захист «Зірки». Провалом наших захисних редутів після зрізки Загальського ледь не скористався Гемега, та його  прорив у штрафний майданчик завершився пробиттям прямо у нашого воротаря. Мабуть що це була єдина помилка гравців гостей у матчі.

Активність киян була винагороджена незабаром. В одній із атак Лупашко після подачі зі штрафного удару завалив поруч з воротами Скидана, і Олексій Хобленко з пенальті на 87-ій хвилині скоротив рахунок, таким чином перервавши суху серію «Зірки», що налічувала майже 400 хвилин. Динамівці пішли в останній штурм, але нічия була б дуже несправедливим результатом для цього поєдинку. Тож табло бази в Конча-Заспі зафіксувало третю поспіль перемогу кіровоградців.

На післяматчевій прес-конференції головний тренер «Динамо-2» Вадим Євтушенко визнав, що сценарій гри його команди «Зірка» зруйнувала швидким голом. Він психологічно підкосив господарів, які налаштовувалися на серйозну гру з досвідченими гравцями кіровоградської команди, господарі допускали позиційні помилки. Другий швидкий гол в другому таймі ще більше зіпсував гру динамівців, але вольовими зусиллями вони зуміли забити один м’яч.

Наставник «Зірки» Сергій Лавриненко залишився задоволений тим, що його команда взяла три очки у третьому поспіль матчі. Його футболісти виконали основну настанову. Секрет успіху Сергій Лавриненко вбачає у декількох компонентах – долі везіння, великому бажанні та агресії. Задачі забити швидкий гол своїм підопічним Сергій Дмитрович не ставив, але він допоміг команді впевненіше грати, що в подальшому дало можливість виграти цей матч.

Наступну гру «Зірка» проведе удома, 13 квітня, із чернівецькою «Буковиною». Початок матчу о 15.00.

«Динамо-2» (Київ) – «Зірка» (Кіровоград) – 1:2 (0:1).

5 квітня 2015 року (неділя). Початок матчу о 14:00. Київ. Стадіон НТБ «Динамо». 200 глядачів. +3 С. Чемпіонат України, перша ліга. 20-й тур.

Арбітр: Фощій Юрій (Черкаси).

Асистенти арбітра: Шланчак Володимир (Черкаська обл.),  Сидорук Ігор (Сумська обл.).

4-й арбітр: Даньковський Сергій (Київ).

Спостерігач арбітражу: Головко Віктор  (Дніпропетровськ).

«Динамо»: 55. Волинець Євген, 4. Болденков Валерій, 5. Братков Антон, 8. Морозенко Євгеній (24. Скидан Валерій, 70), 13.Трубочкін Іван (к/к), 14. Савченко Олексій, 18. Полярус Артем (11. Маїк Олег, 74), 19. Хобленко Олексій, 20. Гемега Віталій, 25. Яремчук Роман (7. Ісраілов Ахлідин, 80 ), 27. Чорноморець Олександр (6. Акубардія Бадрі, 85). Запасні: 1. Бущан Георгій, 10. Панфілов Вячеслав,  22. Спичка Іван. Головний тренер: Євтушенко Вадим.

«Зірка»: 33. Поштаренко Павло, 2. Допілка Олег (к/к), 4. Мостовий Андрій, 8. Лупашко Владислав, 11. Бацула Андрій, 16. Баранець Борис (5. Бочкур Роман, 90+4), 18. Кучеренко Олександр,  21. Загальський Ігор (22. Баранець Григорій, 82), 55. Ковальов Максим, 77. Чичиков Олексій (9. Щедрий Артем, 67), 99. Локтіонов Роман (50. Акименко Олександр, 74). Запасні: 41. Льопка Роман, 13. Бочак Роман, 20. Фатєєв Дмитро. В. о. головного тренера: Лавриненко Сергій.

Голи: 0:1, Чичиков Олексій (2); 0:2, Баранець Борис (49); 1:2, Хобленко Олексій (87).

Попередження: Загальський Ігор (33), Кучеренко Олександр (63), Лупашко Владислав (65), Трубочкін Іван (65), Баранець Григорій (87), Скидан Валерій (88).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію