Спеціалісти виявили низку недоліків у технічному стані маршруток, які курсують Кіровоградом

Департамент інфраструктури та промисловості облдержадміністрації спільно із управлінням Укртрансінспекції та обласним ДАІ перевірили технічний стан транспортних засобів 8 підприємств, які здійснюють перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування.

Огляд не був перевіркою у чистому вигляді, а скоріше мав характер профілактичного заходу. Про його результати розповів під час апаратної наради, заступник директора департаменту Віталій Линник.

Практично усі підприємства, які потрапили під огляд, випускають на маршрути транспортні засоби із недоліками у їхньому технічному стані. Так, зокрема, на усіх транспортних засобах, до огляду яких було допущено мобільну групу, на таких підприємств як ПП «УкрАвтоІнвест» та ТОВ «Єлисаветградська транспортна кампанія» було виявлено порушення, оглянуто 26 і 4 автобуси відповідно, і всі вони мають недоліки у своєму технічному стані. Із 12 транспортних засобів ПП «Паритет Сервіс» (обслуговує міські автобусні маршрути №14, № 77, №104, №112, №113), які оглянула мобільна група, порушення виявлено на 10 із них. ПП «Автобаз-Кіровоград» (обслуговує міські маршрути №18, №118 та приміський маршрут Кіровоград-Володимирівка) із 10 оглянутих транспортних засобів, недоліки на 4. ФОП Кобченко В.В. (маршрути №6, №17) оглянуто 24 транспортних засобів, недоліки на 8. КТ «Автолегіон-Варванської Ю.В.» (маршрути № 4, №20, №55, №111, №116, №116-а, №134) оглянуто 40 транспортних засобів, порушення на 9. ФОП Баркар С.М. (здійснює перевезення за міжміськими та приміськими маршрутами і міським маршрутом №274) оглянуто 16 транспортних засобів, порушення на 7.

Окрім виявлених недоліків, при перевірці траплялися випадки, коли через суттєві порушення представники управління ДАІ УМВС в області забороняли виїзд окремим транспортним засобам. Усі ці випадки Віталій Линник також перелічив. Так, через тріщину заднього стабілізатора та несправності гальмівної системи під заборону виїзду потрапили по три автобуси КТ «Автолегіон-Варванської Ю.В.» та ПП «УкрАвтоІнвест». Заборонено виїзд одному автобусу ПП «Автобаз-Кіровоград» через відсутність ременів безпеки, які передбачені його технічною конструкцією. Два автобуси стали невиїзними і для ФОП Баркар С.М. через несправність ліхтарів заднього ходу та тріщину переднього скла у зоні дії склоочисника.

Перевірялось також ТОВ «Автомобільна компанія «Транспортні лінії України», але про якісь явні порушення Віталій Линник не говорив.

А от дирекція ПП «Олікс» (маршрути №1-Ц, №3, №15, №21, №27, №44, №108) взагалі не допустила членів мобільної групи до огляду транспортних засобів, відмовивши навіть в ознайомленні із відповідною дозвільною документацією, що має підприємство.

Підсумовуючи, Віталій Линник виділив основні виявлені порушення на транспортних засобах, які оглянула мобільна група. А це: відсутність склоочисника, не укомплектовані аптечки, майже всі транспортні засоби, за його словами, потребують заміни переднього гальмівного шлангу, неопломбовані вогнегасники тощо.

Мають місце і недоліки в обладнанні приміщень для проведення передрейсового (післярейсового) медичного контролю стану здоров’я водіїв, а саме: відсутні експрес-тести на наркотики, стіл для медичного устаткування та сейф. Також виявлені порушення щодо ведення на підприємствах журналів реєстрації перевірок технічного стану транспортних засобів.
маршрутки
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии