Великодній благодійний аукціон зібрав рекордну суму коштів

Шостий Великодній благодійний аукціон відбувся у Кіровограді.

Під час попередніх аукціонів кошти збиралися для дитячої обласної лікарні, а найперший був присвячений дитячому "Нашому дому". Кошти, зібрані під час цьогорічного благодійного аукціону, організатори вирішили передати на потреби обласного госпіталю. А точніше кажучи - на придбання необхідного обладнання для реабілітації поранених учасників АТО. Головний лікар госпіталю Геннадій Сябренко запевнив, що закупівля обладнання здійснюватиметься максимально прозоро, пообіцяв він і публічно відзвітувати про витрати.
70 учасників, 40 лотів і майже 2 години торгів. Вже традиційно аукціон проходив у Кіровоградському обласному художньому музеї, відтак, і представлені лоти – це твори мистецтва, здебільшого картини виконані різними техніками, окрім писаних полотен була вишивка, печворк, батік, валяння і навіть одна робота у стилі артзварювання. Найбільш запекла боротьба розгорнулася довкола картини Сергія Шаповалова "Будинок піонерів", зрештою вона була продана аж за 155 тис. грн.
Свій внесок у збір коштів для поранених учасників АТО у рамках благодійного аукціону зробив радник голови облдержадміністрації Юрій Гугленко, придбавши дві картини: за 10 тис. грн. роботу Федора Лагно "Вікторія" і за 2700 грн. вишивку "Лариси Зоріної "Великодній натюрморт", яка власне, і завершала торги.
Всього під час цьогорічного Великоднього благодійного аукціону вдалося зібрати 360 тис. грн. – це рекордна сума за всі рази його проведення.
аукціон
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии