Голова ОДА відвідав дружину загиблого героя

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко разом із військовим комісаром Кіровоградського обласного військового комісаріату Ярославом Кучером відвідали дружину загиблого підполковника Романа Майстерюка Ірину.

Великодній кошик - у родину кожного загиблого військовослужбовця, таку своєрідну акцію оголосив Сергій Кузьменко на початку тижня. Кожен голова райдержадміністрації за дорученням голови ОДА повинен відвідати родини загиблих героїв і не заради того, аби просто передати гостинці, а найперше особисто дізнатись чого вони потребують. Голова облдержадміністрації і сам не проігнорував цього завдання.

Поважних гостей зустріла маленька тендітна жіночка, більше схожа на молоду дівчину. Ірина Майстерюк і сама колишній військовий, наразі працює медичною сестрою в пологовому будинку ім. "Святої Анни". Щира і говірка, але із сумними очима, на яких раз за разом бринять сльози. Про чоловіка Романа згадує з великою ніжністю і любов'ю. Хоч і не балував він її романтичними вчинками – справжній військовий, як Ірина сама говоре, але був їй надійною і міцною опорою, найкращим другом і справжнім коханням на усе життя. Єдина розрада для жінки - син Максим, він навчається в Одеській юридичній академії. Дуже схожий на батька ззовні, хлопець і в своїх діях прагне також наслідувати його. Вже зараз займається волонтерством, готується до військової присяги по закінченні 4-го курсу.
Потішив жінку приємним і давно очікуваним подарунком Ярослав Кучер, він передав їй видання творчої групи "Народна армія" під назвою "Вклоняємось доземно українському солдату". Книга містить детальну інформацію і про Романа Майстерюка. За словами Ірини, мабуть, навіть більше, ніж вона сама на книгу чекав син.
Про якісь особливі прохання до обласної влади Ірина Майстерюк не говорила, та й не скаржилась, хоча і є на що. У розмові із Сергієм Кузьменком зринула тема пільгового проїзду. Посвідчення, що дає право на пільговий проїзд в маршрутках вона уже і не показує – сказала з цього приводу жінка. Голова ОДА зауважив, що мав розмову на цю тему із секретарем Кіровоградської міської ради про своєрідну профілактичну роботу серед перевізників, і думав, що позитивні зміни у ставленні водіїв уже є. Якщо прояви неповаги продовжуються і далі, підемо іншим шляхом, - зазначив він. Один із виділених головою ОДА шляхів - позбавлення ліцензії на перевезення. Якщо ж і це не допоможе, то до виховної роботи запропонував долучитися і військовому комісаріату: аби пояснили водіям, як представникам цивільних професій, з якою вони не справляються, що є і військові, і нехай у цій царині спробують свої сили.
З Іриною Майстерюк Сергій Кузьменко спілкується вже не вперше, раніше вони обговорювали створення у Кіровограді меморіального комплексу на честь загиблих учасників АТО. Користуючись нагодою, про проведену підготовчу роботу на рівні обласної влади Сергій Кузьменко розповів під час сьогоднішньої зустрічі. Він зазначив, що є велике прагнення до пам’ятних днів 8-го, 9-го травня встановити на Фортечних Валах хоч і тимчасові, але все ж таки меморіальні стенди з інформацією про кожного загиблого учасника АТО. "Всі організаційні заходи ми виконуємо. І сподіваюся, що 8-го, 9-го травня ми зможемо вклонитись усім нашим захисникам". Ірині Майстерюк він запропонував також приєднатися до координування цією роботою.
голова ОДА
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии