Кіровоград: під час закладки фундаменту виявлено застарілий боєприпас

15 квітня на території приватного домоволодіння по вул. Аксьонкіної у Кіровограді було виявлено предмет, схожий на застарілий боєприпас.

На ділянці проводилися земляні роботи – копали яму під фундамент. Коли ж робітники виявили у землі боєприпас, одразу повідомили за номером «101». Прибувши на місце події, фахівці групи піротехнічних робіт ідентифікували виявлений предмет як 50 мм мінометну міну часів Другої Світової війни та обстежили прилеглу територію. Цього ж дня боєприпас знешкодили на спеціальному майданчику.

Навесні зростає небезпека виявлення застарілих боєприпасів. У зв’язку з цим, вкотре наголошуємо, що під час виявлення вибухонебезпечного предмету, категорично забороняється торкатися і пересувати його; заливати його рідинами, засипати грунтом або накривати; здійснювати на нього звуковий, світловий, тепловий чи механічний вплив. Позначте місце знахідки та повідомте про подію до Служби порятунку або міліції.

Кіровоград: під час закладки фундаменту виявлено застарілий боєприпас (фото) - фото 1 Кіровоград: під час закладки фундаменту виявлено застарілий боєприпас (фото) - фото 1

Прес-служба У ДСНС в області

боеприпас
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии