Суб’єкти господарювання Кіровоградщини сплатили майже 25 млн. грн. акцизного податку

Впродовж першого кварталу поточного року до зведеного бюджету надійшло 24,9 мільйонів гривень акцизного податку. Із загальної суми 21,3 млн. грн. становить акцизний податок з роздрібного продажу підакцизних товарів, який зараховується до місцевого бюджету. До державної казни надійшло 3,6 млн.грн. акцизу від вироблених в Україні підакцизних товарів.

З початку року Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області платникам податків видано 837 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами.

Головне управління ДФС у Кіровоградській області інформує, що наказом ДФС України від 14 лютого 2015р. № 85 до Порядку отримання ліцензій на роздрібну торгівлю алкогольними напоями внесені зміни, а саме: довідка про наявність у місцях торгівлі реєстраторів розрахункових операцій (книг обліку розрахункових операцій), не потрібна.

Для отримання ліцензії суб’єкти господарювання мають надати:

- заяву;

- платіжне доручення з відміткою штампа банку;

- документ, що посвідчує особу (для фізичних осіб);

- довіреність, що уповноважує представника заявника на отримання ліцензії.

Згідно із ст. 15 Закону України від 19 грудня 1995 року № 481/95-ВР "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі, а на території сіл і селищ, за винятком тих, що знаходяться у межах території міст, - 500 гривень.

Для місць торгівлі, які розташовані за межами території міст обласного підпорядкування і міста Києва на відстані до 50 км та які мають торговельні зали площею понад 500 кв. м, плата за ліцензію на роздрібну торгівлю алкогольними напоями, крім сидру та перрі (без додання спирту), становить 8000 гривень на кожний окремий, зазначений в ліцензії електронний контрольно-касовий апарат (книгу обліку розрахункових операцій), що знаходиться у місці торгівлі.

акцизний податок
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии