• Головна
  • Олег Вєтров: Восьмеро членів збірної України брали участь в турнірі Бендерова
15:25, 25 квітня 2015 р.

Олег Вєтров: Восьмеро членів збірної України брали участь в турнірі Бендерова

Коли на Сході країни не вщухають підписані “перемир’я”, коли з плином часу цінність втраченого людського життя набуває нового значення, виникають ідеї, котрі покликані змінювати сприйняття суспільством смертей військових.Всеукраїнський турнір з панкратіону, присвячений відомому на усю країну і за її межами загиблому спортсмену Максиму Бендерову – один із започаткованих заходів, де для спортсменів розуміння честі і національної ідеї поєднались на татамі зі спортивним азартом. Одним із організаторів цього турніру став голова Кіровоградського обласного осередку Федерації панкратіону України Олег Вєтров.

- Олеже Миколайовичу, поділіться своїми очікуваннями у намірі започаткувати ще один новий турнір з панкратіону?
– Планувалося перш за все свято в Олександрії, але не в розумінні урочистостей, адже пам’ять про загиблого Максима, то скорбота, а мається на увазі свято спорту, відчуття поваги до рідного усім нам знаного спортсмена. І я помітив – у залі не було байдужих! І навіть результати змагань стали другорядними, адже головна ідея – участь у змаганнях пам’яті, на жаль, загиблого видатного земляка.

- Хто з відомих нині в Україні призерів змагань підтримав цей турнір?
– Восьмеро членів збірної України, це люди, які представляють Україну в усьому світі, приїхали і майстри спорту, є і міжнародного класу. Завдяки таким учасникам рівень турніру дуже високий. Наступного року у ці ж квітневі дні (Максим Бендеров народився у квітні) ми хочемо залучити до турніру і дитяче направлення нашого виду спорту, адже так ми зможемо говорити і про виховну мету нашої ідеї, патріотичне виховання підростаючого покоління.

- Ваші ідеї виховання молоді тісно пов’язані із намірами створення нового покоління чоловіків-захисників?
– Наша Федерація панкратіону учасник проектів підготовки бійців Національної гвардії, добровольчих батальйонів. На базі спортивного комітету України формується спортивний батальйон, куди будуть входити інструктора всіх єдиноборств, які розуміються на прикладному направленні. І спортсмени панкратіону є там домінуючими. Крім того на кожних змаганнях у нас у якості гостей присутні військові.

Оксана Войчишина

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#nashaznam.kr.ua
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...