• Головна
  • У Кіровограді проаналізували пропозиції військкомату та УМВС про виділення коштів на здійснення мобілізаційної роботи
12:36, 23 квітня 2015 р.

У Кіровограді проаналізували пропозиції військкомату та УМВС про виділення коштів на здійснення мобілізаційної роботи

Заступник голови ОДА Віта Атаманчук провела робочу нараду щодо відпрацювання підходів з розподілу передбаченої у 2015 році в обласному бюджеті субвенції державному бюджету на виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку регіонів (виконання заходів з мобілізаційної підготовки та мобілізації в Кіровоградській області).

Учасники наради розглянули звернення обласного військового комісаріату та управління МВС в області щодо потреби в коштах на виконання заходів з мобілізаційної підготовки та мобілізаційного завдання. Найбільш ретельно були проаналізовані пропозиції, підготовлені військкоматом. Адже, заходи, на які виділятиметься субвенція з обласного бюджету в рамках зазначеної програми, мають бути тісно пов’язані саме з мобілізаційної роботою. Ті ж із них, що стосуються утримання військових об’єктів - їх ремонту, оснащення - з-поміж пропозицій були вилучені. Єдиний виняток, що дозволить їх залишити в загальному переліку – це обґрунтована прив’язка до потреб збірного пункту.

Окремо обговорювалась організація доставки мобілізованих, що повинна здійснюватись за рахунок коштів, закладених у місцевих відповідних програмах, як того вимагає законодавство. Обласну ж субвенцію можна використати хіба що на організацію доставки мобілізованих автотранспортом від пункту збору до військової частини.

Чи не єдиною позицією, до якої не було зауважень в учасників наради, стала пропозиція щодо налагодження захищеного спецзв’язку між обласним та районними військовими комісаріатами. Його надає "Укртелеком".

Аналогічна ситуація і щодо пропозицій від УМВС в області - претендувати на обласне фінансування можуть лише ті заходи, які стосуються внутрішньоуправлінської мобілізаційної роботи по батальйону тероборони "Кіровоград". Зокрема, таких як придбання розвантажувальних жилетів, індивідуальних аптечок, автозапчастин для техніки, яка здійснює виїзди в зону АТО.

Довідково: Програма економічного і соціального розвитку Кіровоградської області на 2015 рік, що затверджена у січні поточного року, має окремий розділ "Мобілізаційна підготовка". Даний розділ передбачає реалізацію таких заходів: матеріально-технічне забезпечення та надання послуг Збройним Силам України, Національній гвардії України, іншим військовим формуванням України відповідно до мобілізаційних планів, виконання завдань із відмобілізування людських, транспортних та інших ресурсів; надання підтримки Збройним Силам України, органам внутрішніх справ, іншим, утвореним відповідно до законів України військовим формуванням для задоволення потреб оборони держави і захисту території області від можливої агресії, своєчасного і організованого проведення мобілізації; проведення заходів щодо поліпшення матеріально-технічної бази військових підрозділів та інших формувань, розташованих на території області.

На виконання зазначених заходів у поточному році в обласному бюджеті передбачені видатки у сумі 5 млн. грн.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мобілізаційна робота
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...