Кіровоградська область: рятувальники підтримали та приєдналися до проведення Всеукраїнського Дня довкілля

З приходом справжньої весни все навколо потребує оновлення.

Традиційно кожен господар наводить лад на своєму подвір’ї. Не виключенням є і працівники пожежно-рятувальної служби Кіровоградщині, які впродовж усього року на високому рівні підтримують порядок на території підрозділів та у службових приміщеннях, адже охайний вигляд усіх будівель та насаджень не лише радує око місцевих жителів, а й свідчить про бережливе ставлення рятувальників до майна держави.

Тож, 25 квітня працівники Служби порятунку підтримали та приєдналися до проведення Всеукраїнського Дня довкілля. Доклали зусиль рятувальники до прибирання та озеленення парку Космонавтів, що у Кіровограді. На загальноміський суботник сюди прийшли як місцеві жителі, так і працівники підприємств та організацій. Прибирали парк усі разом, з розумінням, що кожну зелену зону обласного центру необхідно берегти для нинішніх та наступних поколінь кіровоградців.

Цього дня рятувальники приділили увагу і всім будівлям та прилеглим територіям обласного Управління ДСНС – білувалися дерева та бордюри, перекопувалися клумби, начищалося кожне вікно, фарбувалися лавки та східці. Осторонь не залишився жоден співробітник великого колективу.

День довкілля для Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій пройшов результативно, адже робота для громади завжди залишається пріоритетом для кожного працівника Служби.

Кіровоградська область: рятувальники підтримали та приєдналися до проведення Всеукраїнського Дня довкілля, фото-1 Кіровоградська область: рятувальники підтримали та приєдналися до проведення Всеукраїнського Дня довкілля, фото-2 Кіровоградська область: рятувальники підтримали та приєдналися до проведення Всеукраїнського Дня довкілля, фото-3 Кіровоградська область: рятувальники підтримали та приєдналися до проведення Всеукраїнського Дня довкілля, фото-4 Кіровоградська область: рятувальники підтримали та приєдналися до проведення Всеукраїнського Дня довкілля (фото) - фото 1 Кіровоградська область: рятувальники підтримали та приєдналися до проведення Всеукраїнського Дня довкілля (фото) - фото 1

У ДСНС України у Кіровоградській області

прибирання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии