10:30, 5 травня 2015 р.

І знову перемога!

На виїзну гру 24-го туру з чернігівською «Десною» футболісти «Зірки» налаштовувалися максимально відповідально, адже прагнули віддати борг за поразку в першому колі. Тим паче кіровоградці не збиралися зупинятися в своїй переможній ході та довести, що нічия у попередньому турі з дніпродзержинською «Сталлю» була радше випадковістю, аніж закономірністю.

Загалом команді Сергія Лавриненка це вдалося. Наші футболісти на полі суперників почувалися комфортно та впевнено, володіючи перевагою протягом усього матчу. Засмучувало поле поганої якості, що обмежувало дії гостей. Недарма його вважають одним із найскладніших серед першолігових команд.

Господарі розпочали активніше, але їхнє володіння м’ячем ні до чого цікавого не призвело. Надалі «Зірка» не лише вирівняла гру, а взяла ініціативу «в свої ноги». Протягом першого тайму червоно-жовті створили декілька небезпечних моментів, щоправда до взяття воріт жоден із них не призвів. Розім’яв воротаря «Десни» Сергія Сітала Андрій Мостовий, та після його удару головою господарів врятувала від голу перекладина. Двічі наші футболісти пробивали вище воріт. Господарі Павла Поштаренка до перерви нічим особливим не потурбували.

Зі старту другого тайму «Десна» шукала підступи до воріт «Зірки» переважно за рахунок довгих передач із центра поля, але відмінна робота нашої лінії захисту не залишала шансів обраній господарями тактиці. А на 69-ій хвилині нашим футболістам вдалося змінити рахунок на табло. Автором голу став Роман Локтіонов, який, отримавши ювелірний пас від Андрія Мостового у воротарську зону, вийшов з лівого флангу на побачення з Сіталом, в один дотик пробив у ближній кут воріт деснянців і, забивши свій дебютний м’яч у складі «Зірки», вивів нашу команду вперед.

До завершення матчу кіровоградці продовжували володіти перевагою. Коли у компенсовані арбітром хвилини здавалося, що три очки вже в їхній кишені, чернігівчани ледь не зрівняли рахунок. На третій доданій хвилині Антон Крамар, який ще восени виступав за «Зірку», мав всі шанси порадувати нечисельну глядацьку аудиторію стадіону імені Гагаріна. Він вийшов віч-на-віч із Поштаренком, але пробив прямо в нашого воротаря. Єдиний за всю гру гольовий момент суперники не реалізували, проте примусили похвилюватися і футболістів, і весь тренерський штаб «Зірки». «Десна» на домашньому полі не програвала з початку осені, тож «Зірка» своєю вікторією порушила приємну для господарів традицію, обійшла суперників у турнірній таблиці та взяла реванш за поразку в першому колі. Нажаль, у Чернігові перервалася шестимачева гольова серія Олексія Чичикова, який у минулому турі побив рекорд «Зірки» за кількістю матчів поспіль, в яких відзначався один футболіст, що тримався 52 роки. Але продовжується інша серія, яка більш важлива - команда не програє вже у вісьмох матчах поспіль.

Наступну гру «Зірка» проведе удома 5 травня проти харківського «Геліоса».

«Десна» (Чернігів)  «Зірка» (Кіровоград) – 0:1 (0:0).

1 травня 2015 року (п'ятниця). Початок матчу о 17:00. Чернігів. Стадіон ім. Юрія Гагаріна. 870 глядачів. +16 С. Чемпіонат України, перша ліга. 24-й тур.

Арбітр: Пасхал Ігор (Херсон).

Асистенти арбітра: Курбанов Заур (Херсон), Жосан Ігор (Херсон).

4-й арбітр: Драчов Олексій (Чернігів).

Спостерігач арбітражу: Куцев Анатолій (Київ).

«Десна»: 31. Сітало Сергій, 21. Тимченко Ігор (15. Крамар Антон, 67), 11. Бовтрук Вадим, 12. Картушов Єгор, 17. Кисіль Руслан (27. Смалько Андрій, 84), 9. Кондратюк Петро (10. Скепський Денис, 75), 3. Щедраков Павло, 22. Каваців Ярема, 4. Мельник Вадим (к/к), 16. Єлісєєв Євген, 5. Чуланов Володимир (18. Сухомлинов Рудольф, 78). Запасні: 13. Шевченко Олег, 14. Каркошкін Сергій, 8. Деребчинський Олександр. Головний тренер: Рябоконь Олександр.

«Зірка»: 33. Поштаренко Павло, 2. Допілка Олег (к/к), 4. Мостовий Андрій (9. Щедрий Артем, 90+2), 8. Лупашко Владислав, 11. Бацула Андрій, 16. Баранець Борис, 18. Кучеренко Олександр, 22. Баранець Григорій (21. Загальський Ігор, 77), 55. Ковальов Максим, 77. Чичиков Олексій, 99. Локтіонов Роман (50. Акименко Олександр, 88). Запасні: 41. Льопка Роман, 5. Бочкур Роман, 17. Кривошей Єгор, 20. Фатєєв Дмитро. В. о. головного тренера: Лавриненко Сергій.

Гол: 0:1, Локтіонов Роман (69).

Попередження: Крамар Антон (90+2).

Нагадаємо, що сьогодні кіровоградська «Зірка» на своєму полі у 25-му турі чемпіонату України з футболу в першій лізі прийматиме харківський «Геліос». Гра розпочнеться о 17:00.