Майже сім тисяч абітурієнтів області склали ЗНО з української мови, серед них і 88 випускників із числа переселенців

Заступник директора департаменту освіти та науки облдержадміністрації Алла Олійник інформувала про влаштування дітей з числа переселенців до навчальних закладів області.

Вона повідомила, що всього таких дітей в області зареєстровано 2744 особи. 1239 із них – віком до 6 років, серед яких 239 – зараховано до дитячих садочків, а інші – перебувають на вихованні батьків, що не суперечить чинному законодавству, - продовжила далі Алла Олійник. 76 дітей, за її словами, виїхали з Кіровоградської області.

Прокоментувала вона і влаштування дітей шкільного віку і старших у інші навчальні заклади. Із 1505 дітей із числа переселенців шкільного віку, за словами заступника директора обласного департаменту освіти, 781 навчаються у ЗНЗ області, 574 – виїхали з батьками з Кіровоградської області, а інші, оскільки прибули нещодавно, ще не встигли зареєструватися у ЗНЗ.

Загальна кількість учнів та студентів зазначеної категорії дітей, залучених до навчання у професійно-технічні та вищі навчальні заклади області, як повідомила далі Алла Олійник, становить 256 осіб. Частина із них проживають у гуртожитках Кіровоградського національного технічного університету та машинобудівного коледжу КНТУ.

Користуючись нагодою, заступник директора департаменту освіти та науки ОДА розповіла про проведену в області державну підсумкову атестацію з української мови у формі ЗНО, що відбулась 24 квітня. Так, за словами Алли Олійник, із 7142 зареєстрованих осіб на ЗНО з'явилися 6722 абітурієнти, або це 94%, серед них і 88 випускників із числа переселенців. Тестування проходило у присутності громадських спостерігачів та представника Українського центру оцінювання якості освіти, відтак порушень, які б завадили проведенню ЗНО, або вплинули на його результат не зафіксовано. Але без використань мобільних телефонів не обійшлось тестування і цього року, за такі порушення можливість скласти ЗНО втратили 12 випускників. За громадським порядком біля пунктів тестування в області, а їх діяло 35, стежили більше сотні правоохоронців.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, 21 июня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua