У Кіровограді відкрили Алею слави на честь загиблих героїв АТО

У День пам'яті та примирення, на Меморіальному комплексі Фортечні вали, за ініціативи голови облдержадміністрації відкрили Алею слави військовослужбовців, загиблих у зоні бойових дій антитерористичної операції.

Лічені дні в році на Фортечних валах буває так людно, як сьогодні. Рідні і близькі, однополчани, школярі, представники влади і просто небайдужі громадяни прийшли вшанувати пам'ять полеглих учасників АТО. Кіровоградщина – одна із тих областей, що найбільше втратила своїх синів за час проведення антитерористичної операції. На стелах – фото вояків, дехто з них - у цивільному і з усміхненими обличчями. А от присутнім несила стримати сльози – і це не тільки родинам загиблих, скупа сльоза котилась і з чоловічих очей, спокійно і тихо плакали діти вже по-дорослому усвідомлюючи увесь біль втрати – надто свіжа рана, надто тяжка втрата і острах, що така біда може прийти у домівку кожного.
До присутніх звернувся голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко: "Щиро дякую усім, хто сьогодні прийшов на Фортечні вали. Це пам’ятне місце для нас, адже тут спочивають герої, які 70 років тому боронили Батьківщину", - зазначив він.
- Так сталось, що і сьогодні українці вимушені зі зброєю в руках боронити свою землю. Ми платимо високу ціну. Війна забирає кращих синів України, - продовжив далі свою думку Сергій Кузьменко.
- Страшна новина прийшла до 117 родин наших земляків-кіровоградців. Важливо, щоб їхні родини знали і відчували – ми розділяємо біль втрати і разом з вами глибоко сумуємо.
- Кіровоградщина ніколи не забуде своїх героїв. Ми завжди пам’ятатимемо їхній подвиг, - підкреслив голова облдержадміністрації.
Усіх загиблих згадали поіменно.
Ледь стримуючи сльози своє слово сказала дружина загиблого майора Володимира Степанка Олена: "Історію неможливо зупинити. Трагедія прийшла на нашу землю і в наші сім'ї. Неможливо воскресити наших рідних, але у нас є можливість гідно вшановувати пам'ять полеглих героїв. Адже найбільший подвиг для воїна, який захищає Батьківщину – віддати життя за рідну землю. І сьогодні – це лише перший крок по вшануванню героїв, наших рідних. Ця Алея нагадувати всім і кожному, що досить високою ціною дістається нам воля і незалежність України".
Під час урочистостей оголосили, що за бездоганне виконання військового обов’язку, виявлену при цьому доблесть і честь, мужність і відвагу у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, відзнакою Кіровоградської області "За мужність і відвагу" нагороджено посмертно: Олега Безкровного, Олексія Волохова, Юрія Власенка, Віталія Волкотруба, Віктора Гаркавенка, Ігора Горовенка, Сергія Гришина, Юрія Коваленка, Олександра Кондакова, Сергія Котового, Олега Кулигіна, Романа Майстерюка, Андрія Матвієнка, Юрія Олефіренка, Олега Паршутіна, Віталія Петровича, Дмитра Придатка, Федора Романова, Олександра Сабаду, Сергія Сенчева, Павла Сніцара, Руслана Слободянюка, Володимира Степанка, Євгенія Тельнова, Володимира Тигняна, Сергія Хрипунова, Ростислава Черноморченка та Андрія Шершеня. Відзнаки отримали їхні рідні.
Урочисте відкриття Алеї слави завершив молебень за загиблими.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, 21 июня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua