Дорожники лагодять дорожнє покриття на території обласної лікарні

Допомагати іншим – для дорожників справа не нова. Сьогодні три бригади з Кіровоградського райавтодору, Кіровоградської та Канатовської дорожньо-експлуатаційних дільниць лагодили подвір’я Кіровоградської обласної лікарні.

- Нормальні умови пересування по території медичного закладу дуже важливі, тим більше, лікарні такого значення. Тут лікуються люди зі всієї області, лікуються бійці АТО, тяжкохворі. Особливо важливе цілісне асфальтне покриття для тих, хто пересувається на візочку та на милицях, - коментує ситуацію журналістам начальник Служби автодоріг Сергій Поліщук. - Ви ж бачите, що до сьогодні умови проїзду у дворі були жахливими, а вже до завтра тут зовсім не залишиться ямок.

З проханням допомогти у ліквідації ямковості на території подвір’я обл.лікарні до Служби автодоріг звернулися керівники області, лікарі та представники громадських організацій. Площа, що потребувала ремонту сягнула більш ніж 300 м². Коштів на такого роду витрати ні обласним бюджетом, ні бюджетом лікарні не передбачалося, тож без спонсорської допомоги не обійшлося.

- Ми надали техніку і людей, а спонсори матеріали, тож з бюджету не витратили ні копійчини, - зазначив Сергій Юрійович. – Ми зараз самі в досить скрутних умовах, не в кращих і медичний заклад, тому розуміємо, що без нашої допомоги не обійшлися б. Як тільки в нас є можливість - ми радо підставляємо плече і допомагаємо.

Це вже не перший соціальний об’єкт, який ремонтують дорожники при залученні спонсорських коштів. Так раніше вже була налагоджена співпраця з дитячою обласною лікарнею та обласним онкодиспансером. Припиняти таку співпрацю дорожники не збираються, тож при нагоді знову візьмуться допомагати іншим соціальним об’єктам.

Дорожники лагодять дорожнє покриття на території обласної лікарні (фото) - фото 1 Дорожники лагодять дорожнє покриття на території обласної лікарні (фото) - фото 1 Дорожники лагодять дорожнє покриття на території обласної лікарні (фото) - фото 1

Прес-служба САД

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua