Журналісти проінспектували роботу дорожників

Зважаючи на неабияку цікавість з боку громадськості та медівників до ямкового ремонту, начальник Служби автодоріг у Кіровоградській області Сергій Поліщук зустрівся з журналістами безпосередньо на місці проведення робіт.

На автодорозі М-13 Кіровоград-Платонове працювала дорожня машина УЯР- 01, за допомогою якої дорога ремонтується струменевим методом, тож представники ЗМІ змогли познайомитися і з цією технологіє ямкового ремонту.

- Це більш економічний та зручніший метод латання невеликих вибоїн, - пояснює головний інженер Лелеківської ДЕД Олександр Попик. – Вибоїни не потрібно попередньо вирубувати та обробляти, не потрібен каток, адже по технології для ущільнення латки укочування суміші йде за рахунок самих учасників дорожнього руху. Можна працювати і на вологому покритті. До того ж, значно скорочується трудомісткість. Один квадратний метр із застосуванням повітряно-струменевого методу, що якраз і дає ця машина, обходиться майже вдвоє дешевше та довготриваліше ніж така ж площа, зроблена гарячим асфальтобетоном.

У господарстві кіровоградських дорожників всього три такі установки. Втім, ліквідація ямковості йде планово. При наявності матеріалів та стабільного фінансування роботи прискоряться, щоб вчасно увійти у літній сезон.

- Зараз трохи відчуваємо перебої у фінансуванні, постачальники матеріали в борг не дають, тому темпи виконання робіт дещо уповільнилися, - зазначає начальник Служби Сергій Поліщук. – Треба у цій ситуації віддати належне нашим робітникам, які хоч і мають заборгованість по зарплаті вже три місяці, та виходять на роботу і виконують поставлені завдання. До того ж, хоч і без грошей, а до роботи ставляться відповідально.

Про контроль за якістю медійникам розповів начальник лабораторії ДП «Кіровоградський облавтодор» Сергій Степанов, пояснивши які саме є вимоги до різних методів ямкового ремонту.

Журналісти проінспектували роботу дорожників (фото) - фото 1

Прес-служба САД

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, 21 июня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua