Зміни споживчих цін в Кіровоградській області

Індекс споживчих цін в області у квітні 2015р. порівняно з березнем 2015р. становив 114,3%, з початку року – 135,3% (по Україні – 114% та 137,1% відповідно).

Істотним чинником, що вплинув на загальний показник інфляції у квітні, було суттєве підвищення тарифів на природній газ у 5,5 раза та електроенергію на 33,5%. Це призвело до зростання цін (тарифів)  на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива в цілому в 2 рази.

На споживчому ринку в квітні 2015р. ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 4,4%. Найбільше (на 38,9–13,2%) подорожчали морква, капуста, маргарин, шоколад, олія соняшникова та оливкова. На 9–1,5% зросли ціни на рис, буряк, макаронні вироби, кондитерські вироби з цукру, хліб, м’ясо та м’ясопродукти, кондитерські вироби з борошна, фрукти, інші продукти харчування, сири, масло, продукти переробки зернових, рибу та продукти з риби, кисломолочну продукцію, сметану. Водночас на 23,4–8,1% знизилися ціни на огірки, цукор, яйця.

Алкогольні напої, тютюнові вироби подорожчали на 1,6% у т.ч. алкогольні напої – на 3,1%, тютюнові вироби – на 0,9%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 3,5%, за рахунок подорожчання фармацевтичної продукції – на 4,9% та амбулаторних послуг – на 2,7%.

Зниження цін на транспорт у цілому на 2,9% пов’язано зі здешевленням автомобілів на 10%, палива та мастил – на 7,1%. Водночас на 1% подорожчали транспортні послуги.

Крім того, на 12,2–4,9% підвищились ціни на канцелярські товари, товари особистого догляду, товари для підтримки чистоти, одяг та взуття.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua