Діти Кіровоградщини оздоровлюватимуться влітку в позаміських та пришкільних таборах

Одне із ключових питань, яке розглядалося під час апаратної наради під керівництвом голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка, – проведення в області цьогорічної дитячої оздоровчої кампанії. Про підготовку до літнього оздоровлення дітей проінформував директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Олександр Догаров.

На початку виступу посадовець коротко поінформував про результати минулорічної оздоровчої кампанії. За його словами, 2014 року на Кіровоградщині відпочинком та оздоровленням було охоплено 73,5 тисячі дітей шкільного віку, що складає 75 % від загальної кількості. Зокрема, 45,7 тисяч дітей відпочивали у пришкільних майданчиках, а більше 28 тисяч оздоровилися у стаціонарних таборах. Оскільки загальна сума з усіх джерел фінансування на минулорічну кампанію складала близько 35,5 мільйонів гривень, то забезпечити цього року такий самий рівень оздоровлення в умовах обмеженого фінансування, за словами Олександра Догарова, буде складно.
За статистичними даними, на території області проживає більше 98 тисяч дітей віком від 7 до 17 років. Відпочинком та оздоровленням планується охопити понад 60 тисяч дітей. З цією метою на Кіровоградщині влітку планується відкрити всі 7 позаміські оздоровчі табори. Особлива увагу приділятиметься оздоровленню дітей-сиріт та інвалідів, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також з багатодітних та малозабезпечених сімей. На пільгових умовах цього року оздоровлюватимуть і дітей, батьки яких є учасниками АТО, а також дітей внутрішньо переміщених осіб.
Директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації звернув увагу на те, що Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності у 2015 році не передбачені кошти на оздоровлення та відпочинок дітей застрахованих осіб. Тому фінансування цьогорічної кампанії проводитиметься за рахунок місцевих бюджетів, у яких загалом передбачено на оздоровлення та відпочинок 5,6 мільйона гривень. У деяких районах (Знам’янському, Ульяновському, Устинівському) на оздоровлення дітей передбачені дуже мізерні суми, а в бюджеті міста Світловодська на цю потребу кошти не передбачені взагалі. Найбільше коштів передбачено у Бобринецькому районі – 260 тисяч гривень.
Олександр Догаров запевнив, що управліннями соцзахисту буде здійснюватися моніторинг підготовки та проведення оздоровчої кампанії в області, а також перевірятиметься процес оздоровлення дітей у кожному закладі кожної зміни. Один із шляхів забезпечення якісного оздоровлення дітей цього літа він вбачає у залученні небюджетних коштів.
Сергій Кузьменко наголосив, що усі діти Кіровоградщини повинні мати можливість відпочити і оздоровитися влітку, незалежно від того, в якому районі чи місті вони відпочивають. Тому очільник області доручив провести відповідну нараду з керівниками територій з метою виділення з місцевих бюджетів достатніх сум на організацію та проведення літньої оздоровчої кампанії.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua