Встановлено кінцеву кількість фортифікаційних споруд на Сході країни, за які відповідає Кіровоградщина

Зведення фортифікаційних споруд на сході країни - надважливе завдання, і як виконує доведений план Кіровоградщина контролює особисто голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко. Він не одноразово виїздив на місце, перевіряв умови проживання будівельників та якість виконуваної ними роботи. Минулого тижня Сергій Кузьменко також побував у Донецькій області, про результати своєї поїздки він розповів сьогодні, під час апаратної наради.

За словами Сергій Кузьменка кінцева кількість об’єктів, за які відповідає Кіровоградщина, закріпилась на рівні 10.
Голова ОДА зазначив, що поставлене завдання будівельники виконують чітко за графіком: земельні роботи практично завершено, наразі триває монтаж метало-бетонних конструкцій. Ділянка, на якій працюють кіровоградські будівельники, завдовжки 80 кілометрів, зрозуміло, що така відстань може ускладнювати логістику, але Сергій Кузьменко запевнив, що проблем із доставкою будівельних матеріалів, чи будь-яких інших технічних питань – немає. Роботу будівельників координують військові інженери, тому й з таким напрямом, як облаштування вентиляційних систем, проблем також не виникає.
Користуючись нагодою Сергій Кузьменко в черговий раз подякував будівельникам і усім причетним до цього важливого процесу за добре організовану роботу. Голова облдержадміністрації підкреслює, що Кіровоградщина – одна з кращих областей, що справляються із поставленим завданням по зведенню захисних укріплень.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua