Кіровоград: родини переселенців відвідали пожежно-технічну виставку-музей

Допомогти вимушеним переселенцям якнайкраще влаштуватись на новому місці, звикнути до нового оточення та пристосуватись до нових умов існування на Кіровоградщині є одним з пріоритетних завдань обласної влади.

Працівники пожежно-рятувальної теж беруть активну участь у житті тих громадян, яким волею долі довелося залишити рідні домівки. Рятувальники не лише зустрічають, допомагають влаштуватись, консультують та надають психологічну допомогу цим людям, а й організовують багато заходів, які б допомогли краще познайомитись з нашим краєм, його історією, знайти друзів серед мешканців Кіровоградщини. Неодноразово працівники Служби 101 запрошували у гості до пожежно-технічної виставки-музею, яка розташована на території Управління ДСНС в області.

18 травня родини переселенців прийшли до музею зі спільної ініціативи рятувальників та волонтерської організації «Відкрита Україна», яка вже досить давно взяла під опіку громадян, вимушено переміщених із території проведення АТО. Екскурсовод ознайомила відвідуачів із історією розвитку пожежно-рятувальної служби Кіровоградщини, звичайно ж, наголосила пристутнім на неодмінному дотриманні правил безпеки життєдіяльності у повсякденні, окремо напередодні канікул звернулась до дітей, разом з якими розглянули найпоширеніші причини пожеж та речові докази, взяті безпосередньо з місць надзвичайних подій, продемонструвала до чого може призвести недбале ставлення людини до власної безпеки.

Віднедавна у музеї діє нова експозиція, яка на вимогу часу демонструє вибухові пристрої, закамуфльовані під різні звичайні речі. На жаль, сьогоднішні відвідувачі не з чуток знайомі з руйнівною дією подібних предметів. Разом з тим, дещо нового з основ цивільного захисту відвідувачі дізнались з навчального фільму «Варто знати кожному», який переглянули у музеї.

Прес-служба У ДСНС в області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua