У Кіровограді відбулося відкриття виставки «Світ природи від сестер Уляни та Дарини Броншпіц»

В Кіровоградському обласному художньому музеї в рамках проведення ХІ Міжнародної акції «Ніч музеїв» присвяченої Міжнародному дню музеїв відбулося відкриття виставки «Світ природи від сестер Уляни та Дарини Броншпіц».

Сестри Дарина та Уляна Броншпіц народилися в місті Кіровограді. Старша шістнадцятирічна Дарина – майбутній журналіст, історик та критик моди. Навчається в Кіровоградському педагогічному ліцеї з профільним направленням філологія та іноземні мови. Малювати почала з дитинства, а з 14 років найбільшої уваги стала приділяти саме малюванню, воно стає постійним заняттям. У своїй творчості Дарина надає перевагу невеликим за розміром роботам в яких присутні абстракційні форми. Роботи створює використовуючи переважно олійні фарби, в пріоритеті також і роботи виконані олівцем.

Дарина – різностороння особистість. Вільно володіє англійською мовою, вдосконалює свої знання із вивчення французької та німецької мов. Своє майбутнє пов’язує із модою, журналістикою та мистецтвом. Сьогодні Дарина веде власний блог у якості критика моди.

У квітні 2015 року, коли проводився VІ Великодній Благодійний Аукціон, на початку заходу Дарина Броншніц передала два своїх малюнка до Кіровоградського госпіталю, але головний лікар госпіталю Геннадій Сябренко зазначив, що в музеї більше людей зможуть їх споглядати і передав малюнки до фондового зібрання Кіровоградського обласного художнього музею.

Молодша сестра Уляна – дошкільнятко, вихованка дошкільного навчального закладу (ясла-садок) № 72 «Гномик» комбінованого типу. Поглиблено почала вивчати англійську мову, навіть дитячі мультфільми полюбляє дивиться саме англійською. Також Уляна активно займається малюванням та ліпкою з глини та пластиліну. Цікавиться також і сучасними тенденціями - моделюванням із використанням кінетичного піску.

На прикладі старшої сестри самостійно знімає відеоблог «Поради від Уляни».

В експозиції, яка відкрилася в музеї, представлені малюнки Дарини «Квіткове життя» (2014р.), «Аура людини» (2015р.), «Мрія» (2015р.), «Суспільство ХХІ ст.» (2015р.), «Початок» (2015р.), «Вплив на прекрасне» (2015р.) та мала пластика Уляни - «Чарівний ліс» (2015р.).

Олена Степанок – завідуюча відділом науково-просвітницької роботи

Кіровоградського обласного художнього музею

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, 21 июня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua