У Кіровограді визначено переможців конкурсу «Наше майбутнє» ФОТО

Днями в Кіровограді відбулась церемонія нагородження лауреатів загальноміського конкурсу дитячо-юнацького малюнку «Наше Майбутнє». Конкурс стартував 20 квітня і тривав майже місяць. За цей час в ньому взяли участь близько 500 учасників, вихованців 23 навчальних закладів міста.

Всі роботи по-своєму цікаві і варті уваги, а отже обрати з поміж них найкращі було справою не з легких. Саме тому крім запланованих шести дипломних місць члени журі мусили розробити додаткові номінації.

Оцінювали художню майстерність конкурсантів викладачі кафедри образотворчого мистецтва КДПУ ім. В. Винниченка та ЦДЮТу, співробітники Кіровоградського обласного краєзнавчого музею. Також до складу конкурсної комісії увійшли представники співорганізаторів конкурсу з Благодійного фонду «Наша Родина», ГО« Серце Матері», Благодійного Фонду «Берегиня Миру» , Кіровоградського відділення Всеукраїнської Академії Універсології.

За задумом організаторів проект "Наше Майбутнє" є кроком до розуміння цінностей, які об'єднують людство, можливістю наблизити світ Злагоди, Співдружності та Миру через відображення у мистецтві бачення майбутнього, що живе у мріях наших дітей.

«Ми запропонували дітям вигадати світ майбутнього, пофантазувати на цю тему і зафіксувати свої мрії у малюнках. – коментує пані Юлія Шкурупій (БФ «Берегиня миру») одна з організаторів конкурсу і членів журі – Саме діти творитимуть наше майбутнє не лише на папері, а в реальності. Тому важливо, щоб вже сьогодні вони чітко розуміли яким це майбутнє повинно бути і як до нього рухатись. А ми, дорослі, зі свого боку, зможемо допомогти їм в цьому».

Призери конкурсу крім почестей і дипломів отримали цінні подарунки партнерів проекту Міжнародного благодійного клубу «Ротарі".», квитки на відвідання експозиції Обласного художнього музею та сертифікати на обслуговування та фотосесію від Центру перукарів Кіровоградщини. Особливий подарунок від галереї "Єлисаветрад" - відвідання майстер-класу з акварелі отримали 2 учасника конкурсу. Один з них - Андрій Рошко (м. Мала Виска) був відзначений також дипломом від Всеукраїнської Академії Універсологіі в номінації «Світобачення».

Переглянути кращі роботи учасників конкурсу можна відвідавши виставку в обласному краєзнавчому музеї.

У Кіровограді визначено переможців конкурсу «Наше майбутнє» ФОТО (фото) - фото 1 У Кіровограді визначено переможців конкурсу «Наше майбутнє» ФОТО (фото) - фото 1 У Кіровограді визначено переможців конкурсу «Наше майбутнє» ФОТО (фото) - фото 1 У Кіровограді визначено переможців конкурсу «Наше майбутнє» ФОТО (фото) - фото 1

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, 21 июня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua