На Кіровоградщині крадуть дорожні знаки та бар’єрне огородження

Чимало людей, опинившись у скруті, або в пошуках легкого заробітку, починають збирати металобрухт. Та коли хтось бере у руки металошукач і лопату, інші обирають легші шляхи і йдуть на злочин. Не гребують такі металошукачі ні телефонними кабелями, ні електропроводами, ні кришками люків, ні навіть дорожніми знаками та бар’єрним огородженням.

Враховуючи, що масштаби викрадення металевих виробів зростають колосальними темпами, в Кіровоградській облдержадміністрації зібрали нараду за участі представників влади, керівників потерпаючи від злодюжок підприємств, спецінспекції, представників підприємств, що займаються прийомом металобрухту та начальника обласного управління ДСБЕЗ. Головував на нараді заступник очільника Кіровоградської ОДА Сергій Коваленко.

Як запобіжний захід вирішили провести активну інформаційну кампанію, щоб ознайомити громадян з відповідальністю за такі злочини.

Начальник відділу з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг і штучних споруд Служби автомобільних доріг у Кіровоградській області Олексій Донченко зазначив, що з боку дорожників буде докладено максимум зусиль, щоб роз’яснити людям, що не можна викрадати знаки та бар’єрне огородження.

- Те, що це не металобрухт повинні розуміти не лише ті, хто їх здає, а в першу чергу ті, хто приймає ці знаки і фрагменти огородження, - додає Олексій В’ячеславович. – Ми розробимо спеціальне тематичне панно, будемо співпрацювати зі ЗМІ, але проконтролювати ситуацію ми не можемо. Так само як і вплинути на порушників.

Дорожники звертаються до приймачів металобрухту з проханням повідомляти у Службу автодоріг, Кіровоградський облавтодор та міліцію про спроби здати дорожні знаки чи бар’єрне огородження.

Прес-служба САД

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

политические новости
17:00, 21 июня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua