В Кіровограді говорили про екологічні проблеми і шукали шляхи їх розв’язання

21 травня, в Кіровограді відбулось засідання круглого столу «Екологічні проблеми Кіровоградської області та шляхи їх розв’язання».

Місцем проведення заходу став Орхуський центр екологічної інформації*, що діє на базі відділу документів з питань економіки, виробництва та природничих наук обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського.

Питання, що винесені були на обговорення, стосувались наступних тем: екологічна ситуація в Кіровоградській області та шляхи її поліпшення; стан водних ресурсів області; стан об’єктів природно-заповідного фонду у Кіровоградській області та можливості його розширення; екологічні та соціально-економічні проблеми поводження з побутовими відходами у м. Кіровограді та Кіровоградській області; вплив пестицидів і отрутохімікатів на довкілля та здоров’я людини.

Ініціатором проведення даного круглого столу в нашому місті виступила Всеукраїнська екологічна ліга (ВЕЛ). 
Участь у ньому також взяли представники відповідних підрозділів міської і обласної влади, фахівці Держсанепідемслужби, обласного управління водних ресурсів, науковці КДПУ ім.В. Винниченка та КНТУ, активісти громадського сектору, зокрема - Кіровоградська міська організація ВЕГО «Мама-86» і дитяча організація «Флора», діяльність яких напряму пов’язана з заявленою проблематикою.

Круглий стіл включав три етапи – пленарне засідання, дискусійна панель і зрештою підведення підсумків і ухвалення резолюції з рекомендаціями для органів влади щодо шляхів поліпшення стану навколишнього середовища області і запобігання його деградації.


*Орхуський центр екологічної інформації - інформаційно-просвітницький осередок, діяльність якого відповідно до Конвенції “Про доступ до інформації, участь громадськості в процесі прийняття рішень та доступ до правосуддя з питань, що стосуються довкілля (Орхуська конвенція)” спрямована на підвищення рівня екологічної освіти та культури громадян, розширення участі громадськості у формуванні державної екологічної політики, формування нового природоохоронного менталітету, активізації процесу формування свідомості й активної позиції громадськості щодо подальшого розвитку екологічної політики України

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua