Триває висунення номінантів премії «Шина року2015»

В Кіровограді триває процес прийому заявок на висунення номінантів премії «Шина року 2015». Представники влади, які плювали на закон, які не сумлінно виконують свою роботу, які погрузли в хабарництві, корупції і відмиванні коштів цьогоріч знову будуть відзначенні народною анти премією.

Перемога того чи іншого посадовця в котрійсь номінації є для нього попередженням, сигналом про те, що за його роботою стежать і до неї є суттєві зауваження.

Премія «Шина року» була заснована в 2014 році і є щорічною. ЇЇ присуджують за брутальне порушення основоположних принципів діяльності органів влади та органів місцевого самоврядування, ігнорування думки громади. Минулорічними лауреатами премії стали в.о. міського голови І.І. Марковський, весь депутатський корпус Кіровоградської міської ради, голова ОДА Сергій Кузьменко, керівники прокуратури, міліції, жеків, судді і навіть Президент України Петро Порошенко.

Співзасновниця «Шини року» Інга Дуднік коментує : « Такі анти премії є формою отримання зворотного зв’язку для чиновників. І водночас можливістю для людей у цивілізований спосіб висловити своє ставлення до роботи представників влади.»

Премією відзначаються порушення :

•принципу верховенства права

•принципу демократичності

•принципу гласності та підзвітності

•принципу участі громадян у процесі прийняття рішень органами влади та ОМС(органів місцевого самоврядування)

•принципів гуманізму, соціальної справедливості та здорового глузду

Заявки приймаються Оргкомітетом із моменту оголошення конкурсу до 20 листопада поточного року. Заявка може бути подана на електрону пошту(terytoriy@i.ua), на поштову адресу оргкомітету(Єгорова 40 каб. 205, Кіровоград.) Також її можна заповнити онлайн.

Заявником може виступати будь – яка фізична чи юридична особа, за винятком органів державної влади, місцевогосамоврядування та політичних партій. Анонімні заявки не приймаються.

Зразок заявки

1. Контакти заявника.

2. Дані про номінанта

2.1. Прізвище, ім’я, по- батькові, посада номінанта або повна назва органа влади, органа місцевого самоврядування, суб’єкта владних повноважень.

2.2. Обгрунтування номінування: викладення фактів, які заявник вважає гідним премії.

2.3. Підтверджуючи документи.

2.4. Опис наслідків прийнятого рішення чи дії, бездіяльності номінанта.

3. Прізвище, ім’я, по-батькові та повну адресу особи, яка
подає заявку (включно з контактними телефонами та, бажано,
адресою електронної пошти);

Дата , підпис.


Засновниками премії є ГО «Територія успіху» та ГО «Флора»

Вручення премії відбувається щороку 30 листопада.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua