Світловодський міськвиконком судитиметься із Кабміном через гроші

Напруга із виплатами для певних незахищених категорій населення визначеної законодавством матеріальної допомоги виникла у Світловодську.

Про це повідомляє «Світловодськ» , інформуючи про сесію міської ради.

За його інформацією, депутат Олександр Возний у своєму запиті запропонував доручити виконавчому комітету у 10 денний термін підготувати і направити до суду позовну заяву на Кабінет Міністрів України з вимогою забезпечити виплати для вказаної категорії громадян в обсязі, визначеному чинним законодавством.

Другий депутатський запит Олександра Возного стосувався прийнятого Кабміном рішення про підвищення заробітної плати працівникам бібліотек на 50%.

За його словами, ідея просто блискуча. Але для міського бюджету це додатково 100 тис.грн. видатків до кінця року.

Як зауважив депутат, постанова Кабміну збільшує витрати із місцевого бюджету. Згідно з чинним законодавством, у цій ситуації повинна бути забезпечена дотація із державного бюджету.

Олександр Возний запропонував також доручити виконкому підготувати ще один позов на Кабмін, з вимогою про відшкодування витрат з місцевого бюджету.

Пропозиції депутата були підтримані більшістю голосів.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua