Кіровоград: рятувальники провели роз’яснювальну роботу на березі Інгулу

Обираючи місце для літнього відпочинку, більшість громадян віддає перевагу берегам водойм, де можна позасмагати й покупатися або просто порибалити.

Якщо не дбати про безпеку, такий відпочинок межуватиме із загрозою для життя. На жаль, з початку травня не повернулися додому з такого відпочинку 12 мешканців нашої області. Найчастіше такі трагедії трапляються з вини самих потерпілих.

Попереду ще багато теплих і сонячних днів, тому рятувальники роблять усе можливе аби убезпечити громадян від нещасних випадків на воді. По-перше, в усіх місцях масового перебування людей розміщено листівки застерігаючого змісту, з теле- та радіоефірів звучать поради аби не сталося біди. Але особливу увагу приділяють проведенню роз’яснювальної роботи безпосередньо на місцях відпочинку громадян біля водоймищ.

З цією метою проводяться рейдові перевірки, під час яких рятувальники роздають листівки, радять, що треба робити у разі нещасного випадку на воді та розказують як допомогти людині у разі притоплення. 10 червня саме такий рейд було організовано у мікрорайоні Новомиколаївки обласного центру на березі річки Інгул, де завжди у літній сезон багато людей. Працівники Служби «101» провели відповідну роботу та наголосили, наскільки важливо не ігнорувати правилами безпеки й особливу увагу під час такого відпочинку приділяти дітям. Мешканці Кіровограда дослухалися до порад рятувальників, адже цінують власне життя та розуміють чим може загрожувати необдуманий вчинок на воді.

Прес-служба У ДСНС в області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
10:55, Сегодня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua