Подорож до казкової країни дорожніх правил разом із працівниками ДАІ

Робота з дітьми – один з найважливіших напрямів діяльності Державтоінспекції Кіровоградщини. Від того, настільки добре дітки знають і дотримуються Правил безпечної поведінки на дорозі, залежить їх життя та здоров’я.

Прищеплювати культуру поведінки при рухові у громадському транспорті, на вулиці, у дворі, при переході проїзної частини необхідно з самого раннього дитинства. Саме тому сьогодні працівники ДАІ побували в гостях у вихованців кіровоградського дитячого садочка «Чебурашка». Головна мета візиту – формування у малюків культури поведінки на дорозі, виховання покоління майбутніх законослухняних водіїв та пішоходів, зниження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. Уроки безпеки включають в себе як пізнавальну, так і ігрову частини.

Ні для кого не секрет, що діти дошкільного віку найкраще запам’ятовують викладений матеріал в ігровій формі. Саме тому вихователі дошкільного закладу та працівники сектору профілактичної роботи УДАІ розіграли із малечею тематичну сценку із казковими героями: помічником дисциплінованих пішоходів – Світлофорчиком та бабусею – порушницею.

Друг Світлофорчик навчав дітлахів як правильно переходити дорогу за допомогою основних засобів регулювання дорожнього руху, танцюючи та співаючи. Бабця Яга ж у свою чергу постійно потрапляла у халепу, адже у лісі, як відомо немає чітких правил руху.

Та найактивніші вихованці садочку постійно «виручали» стареньку та підказували, як правильно переходити дорогу в місті, звертали її увагу на допущені помилки. Насамкінець працівники ДАІ провели тематичну вікторину, щоб визначити переможців, хто найкраще вивчив початкові правила.

Діти у подарунок отримали книжечки «Правила дорожні пам’ятай завжди», аби і надалі вдосконалюватися у вивченні дорожньої грамоти.

Хотілося б вірити, що в житті юних пішоходів не буде місця для печалі. Дотримуючись Правил дорожнього руху вони досягнуть великих життєвих вершин.

Зайвий раз хочеться нагадати батькам, учителям та водіям, що тільки разом ми зможемо відвернути біду від наших дітей. Саме своїм прикладом вихованої поведінки на проїзній частині ми прищепимо малечі ази культури і навчимо її бути зразковим учасником дорожнього руху.

Подорож до казкової країни дорожніх правил разом із працівниками ДАІ (фото) - фото 1 Подорож до казкової країни дорожніх правил разом із працівниками ДАІ (фото) - фото 1 Подорож до казкової країни дорожніх правил разом із працівниками ДАІ (фото) - фото 1

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
10:55, Сегодня
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua