Свято краси у Дендропарку «Міні міс та Міні містер Дендропарк 2015!»

14 червня традиційно відбувся конкурс краси та таланту «Міні міс та міні містер Дендропарку 2015», який започатковано головою наглядової ради «Корпорація ХХІ століття» Ларисою Онул.

Імідж-центр «Ольга» підготував та провів це яскраве літне свято у улюбленному місті кіровоградців.Підготовка учасників тривала 5 днів. За цей час, не дивлячись на досить спекотну погоду, учасники готували свої презентації, постановку загального дефіле та творчі номери. Імідж учасникам створили креативні майстри «Центру перукарів Кіровоградщини» та візажист Ирина Шваюк.

Цього року участь у конкурсі прийняли творчі діти віком від 5 до 12 років із Кіровограда, Суботців, Новоукраїнки і навіть гості із міста Полтави! Концертну програму вели вихованці імідж-центру «Ольга» - Настя Ткачева, Настя Онул та Даніїл Агзамов і чудово впорались з цією справою- гарний настрій гостям парку був забезпеченний.

Члени журі оцінювали візитки, образи в конкурсному дефіле «Літо 2015», творчі номери з вокалу, хореографії та спортивні досягнення , а також позитивну енергетику та красу дівчаток і хлопчиків. На завершення свята були названі імена переможців у кожній віковій категорійї, а саме:

Серед дівчат:

Міні міс Дендропарку 2015 – Дяченко Валерія, 5 років, м.Кіровоград –молодша група

Міні міс Дендропарку 2015 – Волкова Поліна, 8 років, м. Кіровоград – середня група

Міні міс Дендропарку 2015 – одразу дві учасниці ІІІ вікової категорії – сестрички Аміна та Діана Попруги, 10 років, Новоукраїнка- старша група

Серед хлопців було виділено дві вікові категоріїї:

Міні містер Дендропарку 2015 – Скрипник Володимир, 7 років, Суботці

Міні містер Дендропарку 2015 – Устянський Максим, 8 років, м. Кіровоград

Усі учасники отримали подарунки від Дендропарку, дитячого магазину «Арінка», відділу сім’ї та оздоровлення дітей Департаменту соцзахисту ОДА, сертифікати від тайм клубу «Берлога», фотосессію з матусею від компанії «Мері КЕЙ» спеціальні призи- фотосессію від cтудіїї «UKE APT»,( Діана та Аміна Попруги), від фотографа Володимира Шваюка (Поліна Волкова), сертифікати від студій імідж-центру «Ольга»

Дякуємо всім партнерам за підтримку, а дітям бажаємо гарного настрою на все літо і подальших успіхів у творчих проектах.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua