На варті спокою Олександрії

Сьогодні піде мова про один з головних напрямків діяльності громадського формування «Славутич», а саме про патрулювання вулиць міста.

Спільно з правоохоронцями члени формування виходять на чергування починаючи з 17:00 та закінчуючи першою годиною ночі.

Але мова не про патрулювання в цілому, про них ви дізнаєтесь в наступних публікаціях, а сьогодні вам розповімо про людину, яка займається координацією патрулювань та веде кадровий облік в громадському формуванні. Це Колісник Віктор Петрович, він є своєрідним символом «Славутича» адже жодне патрулювання не обходиться без його участі.

Віктор Петрович згодився відповісти на декілька запитань пов’язаних з діяльністю формування та своїми виходами на чергування.

Які ситуації вам запам’ятались під час патрулювань, можливо були якісь курйози ?

Віктор Петрович: Ситуації були різні, курйозів звичайно не було, але доводилось і брати участь в затриманні, часто буваємо понятими.

За вашими особистим спостереженнями, які правопорушення найчастіше допускають ?

Віктор Петрович: Найчастіше це – 178 стаття Кодексу України про адміністративні правопорушення, якщо простіше то розпивання спиртних напоїв на вулицях, також стаття 176 - виготовлення або зберігання без мети збуту самогону чи інших міцних спиртних напоїв домашнього вироблення, виготовлення або зберігання без мети збуту апаратів для їх вироблення.

Я ставляться жителі міста та безпосередньо правоохоронці до спільних патрулювань ?

Віктор Петрович: Жителі міста ставляться позитивно як до членів формування так і до правоохоронців, адже вони розуміють, що наше завдання захищати їх та їхнє майно. Правоохоронці теж схвально відгукуються, вони розуміють що ми робимо одну спільну справу, що ми стоїмо на варті спокою Олександрії.

Наскільки нам відомо, ви займаєтесь патрулюванням лише центру міста, надалі чи зможемо побачити членів формування та патрульних в таких «віддалених» мікрорайонах, як Перемога чи Жовтневий ?

Віктор Петрович: Вже здійснили перші кроки по патрулюванню мікрорайону Перемога, сподіваємось на цьому не зупинимось і члени «Славутича» разом з правоохоронцями будуть присутні і на Перемозі, а якщо буде змога то і в Жовтневому мікрорайоні.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua