Новгородківський район: рятувальники відвідують родини вимушених переселенців. ФОТО

Працівники Служби порятунку «101» продовжують надавати допомогу вимушеним переселенцям.

З цією метою на Кіровоградщині вони відвідують родини переселенців аби вивчити соціально-побутові умови їх проживання. Вихідними така перевірка відбулася у Новгородківському районі. На території району проживає близько 100 вимушених переселенців з території проведення АТО. Як зазначає голова РДА Андрій Кочерга працівниками соціальних служб спільно з рятувальниками людям цієї категорії постійно надається всебічна допомога, зокрема щодо їх розселення, влаштування дітей у дошкільні та шкільні навчальні заклади, допомозі у разі потреби в харчовому та медичному забезпеченні. Постійно підтримують і надалі контакт з цими людьми, особливо у кого є маленькі діти, не лише місцева влада, але й представники обласних служб, щоб вчасно, у разі необхідності, надавати відповідну соціальну допомогу та сприяти у вирішенні щоденних потреб.

Працівники Управління ДСНС України у Кіровоградській області відвідали родини вимушених переселенців, які проживають у смт Новгородка та с. Вершино-Кам’янка Новгородківського району, щоб ознайомитися з умовами проживання, як вони адаптувалися на місцях, вивчити їх морально-психологічний стан. Дітям працівники Служби «101» привезли гостинців з м.Кіровограда.

Першою відвідали родину, яка проживає у будинку своїх родичів в смт Новгородці. Пенсіонерка разом з двома доньками та маленьким правнуком переїхали рік тому з м. Макіївки Донецької області. Люди задоволені, дякують, що виплати соціального характеру, передбачені чинним законодавством, надаються вчасно.

Відвідали у смт Новгородці ще одну родину - 35 років потому як виїхала мешканка з с.Тишківка Добровеличківського району до Донецької області, там одружилася, виросли діти, тепер знову повернулася до малої Батьківщини – рідна сестра прихистила у Новгородці в своєму будинку всю родину – її чоловіка, його батьків, двох своїх доньок, зятя та трирічну онуку. Тепер живуть разом дружньою сім’єю.

Побували рятувальники і в гостях у багатодітної родини, які виїхали три місяці потому теж з м. Макіївки Донецької області. Молода родина виховує трьох хлопчичків: віком восьми, шести та одного років. Всім теж задоволені, впевнені, що життя вже внесло корективи у майбутнє – їх діти тепер будуть рости і виховуватися на Кіровоградській землі.

Загалом, спілкуючись з родинами вимушених переселенців начальник відділу психологічного забезпечення У ДСНС України у Кіровоградській області Валерія Водолажська зазначила, що люди, незважаючи на пережитий раніше стрес, наразі адаптувалися до умов нового життя, і як зазначають самі переселенці, допомогли їм у цьому доброзичливе та небайдуже ставлення всіх, хто допомагав їм тут облаштуватися.

Прес-служба У ДСНС в області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Новости компаний
10:55, Вчера
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua