Результати двомісячника охорони водних біоресурсів

Результати двомісячника охорони водних біоресурсів в період весняно-літньої заборони 2015 року на Кременчуцькому та Дніпродзержинському водосховищах в зоні відповідальності Кіровоградрибоохорони.

Кількість риби у водоймах прямо залежить від того, наскільки бережливо до неї ставляться. В час нерестової кампанії діє заборона на рибалку, з метою недопущення знищення мільйонів ікринок разом з рибою. Від умов, в яких відбувається нерест, будуть залежати улови декількох найближчих сезонів та рибні запаси. Тому весняно - літня заборона на вилов водних біоресурсів спрямована на захист риби.

Нерестова заборона в першу чергу орієнтована проти порушників рибоохоронних законів - браконьєрів, які ведуть вилов риби забороненим знаряддям лову – сітками, електроловильними засобами, отруйними та вибуховими речовинами, з використанням плавзасобів.

Контроль за дотриманням заборони на здійснення промислового, любительського та спортивного рибальства на період нересту риби і розмноження водних біоресурсів на рибогосподарських водних об’єктах Кіровоградської області, яку було встановлено наказом начальника Кіровоградрибоохорони № 19 13 березня 2015 року на Дніпродзержинському та Кременчуцькому водосховищах в строки з 01 квітня по 09 червня 2015 року включно, було здійснено співробітниками Кіровоградрибоохорони в тісній взаємодії з органами правопорядку, місцевою владою та небайдужими громадянами – місцевими мешканцями, які активно виявляли та повідомляли за телефоном «гарячої лінії» Кіровоградрибоохорони (0522-22-77-42 – в робочий час, 0987005443 – цілодобово) про факти виявлення браконьєрського лову. Окремо слід виділити внесок до справи по боротьбі з браконьєрством громадської організації «Асоціація рибалок Світловодщини» та її керівника Тишка Сергія Миколайовича.

Отже, результати двомісячника охорони водних біоресурсів в період весняно-літньої заборони 2015 року на Кременчуцькому та Дніпродзержинському водосховищах наступні: загалом викрито 113 порушень, з них 32 факти-грубих порушень правил рибальства, зафіксовано 20 випадків складання адміністративних протоколів за статтею 88-1 КУпАП – порушення порядку придбання чи збуту об’єктів тваринного світу, вилучено незаконно здобутої риби загальною вагою 1072 кг, з них 722 кг – під час продажу риби без документів, які підтверджують законність її набуття та сертифікату якості. Вилучено 71 одиницю заборонених сіткових знарядь лову. Окремо слід виділити виявлені правопорушення з ознаками злочину, передбаченого статтею 249 КК України – незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом. За період нерестової заборони на водосховищах їх кількість становить 6 випадків, збитки заподіяні порушниками рибному господарству держави складають майже 107 тисяч грн.. В кожному випадку на місці складання таких адміністративних матеріалів рибоохорона співпрацювала з органами міліції, які були задіяні в рамках Плану спільних заходів на 2015 рік по боротьбі з браконьєрством Кіровоградрибоохорони, Держекоінспекції та територіальних органів УМВС в Кіровоградській області.

Усвідомлюючи відповідальність за збереження та подальше примноження рибних запасів на водоймах Кіровоградської області, вдячні та сподіваємось на продовження тісної взаємодії в першу чергу з громадськістю Світловодщини з метою попередження та виявлення фактів порушення рибоохоронного законодавства і надалі.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Объявления
14.06.2018
Разместить объявление в этом блоке Добавить
Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua