Підприємці Кіровоградщини отримали 1307 ліцензій на право торгівлі алкоголем та тютюном

Протягом січня - травня 2015 року платниками Кіровоградщини до державного бюджету сплачено 6,1 млн. грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції).

До місцевої казни надійшло 46,9 млн. грн. акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Загалом, з початку року Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області суб’єктам господарювання видано 1307 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, у тому числі 667 на право здійснення торгівлі алкогольними напоями та 640 – на продаж тютюнових виробів.

Основним із завдань органів фіскальної служби є контроль за дотриманням продавцями Закону України „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів” у частині заборони продажу таких товарів особам, які не досягли 18 років. З початку поточного року анульовано 3 ліцензії за продаж зазначених товарів неповнолітнім.

З початку року Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області для вжиття заходів згідно чинного законодавства було отримано від органів МВС у Кіровоградській області 22 справи про адміністративні правопорушення скоєні в сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів. В ході розгляду вищезазначених справ по 10 матеріалам застосовано 78,2 тис.грн. фінансових санкцій.

Решта справ знаходиться на опрацюванні.

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua