• Головна
  • Підприємці Кіровоградщини отримали 1307 ліцензій на право торгівлі алкоголем та тютюном
13:09, 20 червня 2015 р.

Підприємці Кіровоградщини отримали 1307 ліцензій на право торгівлі алкоголем та тютюном

Протягом січня - травня 2015 року платниками Кіровоградщини до державного бюджету сплачено 6,1 млн. грн. акцизного податку з вироблених в Україні підакцизних товарів (продукції).

До місцевої казни надійшло 46,9 млн. грн. акцизного податку з реалізації суб'єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів.

Загалом, з початку року Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області суб’єктам господарювання видано 1307 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами, у тому числі 667 на право здійснення торгівлі алкогольними напоями та 640 – на продаж тютюнових виробів.

Основним із завдань органів фіскальної служби є контроль за дотриманням продавцями Закону України „Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів” у частині заборони продажу таких товарів особам, які не досягли 18 років. З початку поточного року анульовано 3 ліцензії за продаж зазначених товарів неповнолітнім.

З початку року Головним управлінням ДФС у Кіровоградській області для вжиття заходів згідно чинного законодавства було отримано від органів МВС у Кіровоградській області 22 справи про адміністративні правопорушення скоєні в сфері обігу алкогольних напоїв та тютюнових виробів. В ході розгляду вищезазначених справ по 10 матеріалам застосовано 78,2 тис.грн. фінансових санкцій.

Решта справ знаходиться на опрацюванні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ліцензія на право торгувати алкоголем
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...