• Головна
  • За п’ять місяців до органів ДФС Кіровоградщини надійшло майже 200 листів від громадян
09:04, 21 червня 2015 р.

За п’ять місяців до органів ДФС Кіровоградщини надійшло майже 200 листів від громадян

Всебічний розгляд звернень громадян, задоволення їх законних прав та інтересів є пріоритетним напрямом роботи органів державної влади, відповідальним обов’язком службових осіб, фактором забезпечення суспільно-політичної та економічної стабільності в державі. Головне управління ДФС у Кіровоградській області приділяє велику увагу даному напрямку роботи.

Загальна кількість письмових звернень громадян, що надійшли до органів ГУ ДФС Кіровоградської області за січень-травень 2015 року складає 189 звернень, з них: 173 заяви, 15 пропозицій та 1 скарга.

Слід зазначити, що не одне із звернень не залишається поза увагою фахівців, на кожне з них надається відповідь у встановлений законодавством термін.

Водночас, окрім письмового спілкування існує практика проведення особистих прийомів громадян посадовими особами. Так, у січні – травні 2015 року було проведено 261 такий прийом.

Нагадаємо,  що записатися на особистий прийом до посадових осіб ГУ ДФС у Кіровоградській області та можна за телефоном (0522) 366999.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#листи
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...