Кіровоград: рятувальники забезпечили учнів пришкільного табору необхідним багажем знань з безпечної життєдіяльності

19 червня працівники Служби порятунку провели навчальну вікторину «Безпечні канікули» для школярів ЗОШ №3 м. Кіровограда.

Основна мета заходу полягала у тому, щоб разом з учнями напередодні їх відпочинку пригадати основні правила безпечної життєдіяльності, зокрема, як поводитись на воді, з вогнем, під час відпочинку на природі, з електричним струмом, вибухонебезпечними предметами та багатьма небезпечними речами, які оточують нас вдома і на вулиці. Варто зазначити, що рятувальники намаглись охопити профілактичною роботою максимум учнівської аудиторії, яка відвідувала пришкільні табори, оскільки такі заклади й задумувались з метою організувати дозвілля молодших школярів, хоча б на короткий час.

Саме сьогодні спливає термін перебування дітей у пришкільних таборах. Школярів 3-ї школи також попереду ще чекав цікавий концерт. Проте півсотні дітлахів початкової школи охоче зібрались у спортивному залі, щоб взяти у часть у вікторині від рятувальників. До речі, працівники Служби порятунку, які стали ініціаторами проведенння цих вікторин, подбали, щоб вони не перетворились на звичайні шкільні уроки, а були повчальними і веселими одночасно.

- Це схоже на шкільний екзамен, але нетрадиційний і цікавий. – Ділиться враженнями одна з учасниць вікторини. - Ми ще жодного разу не складали іспити і знаємо про них лише з розповідей старшокласників. Тож було дуже несподівано обирати конверт, не здогадуючись, яке питанння всередині і чи зможу я відповісти на нього.

Навіть якщо хтось із учасників давав вірну відповідь на питаня, решта не залишались бездіяльними – вони доповнювали відповідь своїми знаннями, власними враженнями, прикладами з житття.

Звичайно, дуже важко втримати енергійних школярів початкової школи на одному місці лише одними запитаннями вікторини. Тому рятувальники додали до пізнавальної й розвиваючої частини ще й рухливу і також навчальну, оскільки конкурси, змагання та естафети також стосувались безпеки у житті та діяльності служби «101». Школярі імітували роботу з пожежним рукавом, виїзд чергового караулу на ліквідацію надзвичайної події з подоланням перешкод, тренували увагу, пам’ять та вправність – риси, які необхідні кожному вогнеборцеві.

Прес-служба У ДСНС в області

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua