• Головна
  • Кадастрові реєстратори Кіровоградщини з початку роботи Національної кадастрової системи зареєстрували 97329 земельних ділянок
12:44, 23 червня 2015 р.

Кадастрові реєстратори Кіровоградщини з початку роботи Національної кадастрової системи зареєстрували 97329 земельних ділянок

На Кіровоградщині з початку роботи Національної кадастрової системи державні кадастрові реєстратори зареєстрували 97329 земельних ділянок та надали 93325 витягів з Поземельної книги.

Крім того, територіальні органи земельних ресурсів прийняли від громадян 191052 заяв, з них 97643 - на здійснення державної реєстрації земельної ділянки та 93409 щодо надання витягів з Державного земельного кадастру. На сьогодні спеціалісти опрацювали 190654 заяв.

«Насьогодні спостерігається позитивна динаміка наповнення Державного земельного кадастру, про що свідчить зменшення звернень для державної реєстрації новосформованих земельних ділянок», - зазначив в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Денис Бабік. - Зокрема, майже на 35% більше опрацьовано заяв про надання витягів з Державного земельного кадастру про попередньо зареєстровані земельні ділянки».

Разом з тим, у зв’язку з розширенням функціональних можливостей програмного забезпечення Державного земельного кадастру, кадастровими реєстраторами забезпечується внесення змін до відомостей Державного земельного кадастру та їх виправлення.

Наразі, удосконалення роботи в НКС для державних кадастрових реєстраторів Кіровоградщини дає можливість поліпшити обслуговування громадян, а землевласникам та землекористувачам мати повну та достовірну інформацію про свої земельні ділянки.

В цьому році державні кадастрові реєстратори Кіровоградщини зареєстрували 13196 земельних наділів та надали 19329 витягів з Поземельної книги.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Кадастрові реєстратори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...