Фотовиставка «Війна. Вчора. Сьогодні. Завтра»

22 червня наша держава відзначає День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні, згадуючи про тих, хто не повернувся з тієї війни, хто пішов у вічність, прийнявши на себе страшенний удар агресора.

Актуальність виставки полягає в тому, що і зараз українська нація має поряд хижого сусіда, який підло напав на нашу країну, називаючи її братньою. Нажаль, як і 74 роки тому нинішньому поколінню українців теж прийшлось відчути і торкнутись до війни, і хоча вона зараз носить гібридний характер, це не применшує біль і горе людей, що опинилися в її епіцентрі.

Подібно до нацистської Німеччини «рашистська» Росія перейшла межі людської моралі, порушила міжнародні договори в результаті цього маємо захоплений і окупований Крим, палахкотить і стікає кров’ю у вирі боїв український Донбас. Україна напруживши сили, як і 74 роки тому, веде відчайдушну боротьбу за своє існування, за свою незалежність, за мир і спокій на власній землі. Як і тоді, українці чекають добрих вістей з фронту, надіючись, що настане мир, знов в добрі і спокої заживе український народ, дбаючи про своє благополуччя та економічну міць держави.

Події більш ніж сімдесятилітньої давнини та сучасні події перегукуються між собою, єдина різниця в тому, що тоді біда на нашу землю прийшла з Заходу, зараз вона йде зі Сходу. Ворог, як і тоді намагається знищити нашу державу, поставити на коліна український народ, накинувши йому на шию імперське ярмо, нагодувавши байками про «єдіную совецкую нацию», про неможливість існування української держави в сучасному світі без «дружньої» підтримки Росії.

Кіровоградський обласний художній музей разом з обласною організацією Національної спілки фотохудожників України презентують до огляду виставку «Війна. Вчора. Сьогодні. Завтра». Для її побудови використані фотографії, що репрезентують нам вигляд нашого рідного Кіровограда в роки нацистської окупації (1941-1944 рр.); фото світлини ветеранів війни в сьогоденні; та фото роботи з так званих історичних реконструкцій, які відображають події війни через призму об’єктивів сучасних фотохудожників.

Поряд з роботами фотохудожників також було представлено світлини із приватних колекцій Юрія Тютюшкіна і Олексія Жинжирова.

Микола Правда - науковий співробітник

Кіровоградського обласного художнього музею

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua