Близько мільйону гривень за надані кіровоградськими землевпорядниками адмінпослуги надійшло до місцевих бюджетів

З початку 2015 року фахівці землевпорядної служби Кіровоградської області надали фізичним і юридичним особам 52 695 адміністративних послуг, з яких 35 017 – на безоплатній основі.

За надані на платній основі послуги  до бюджетів надійшло 949,1 тис. грн..

Найбільш запитуваними стали послуги про надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку: 17 187 заявників сплатили до бюджету 910,911 тис. гривень.

Крім того, землевпорядники області на безоплатній основі видали 9 608 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки, 5 627 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами, угіддями, 4 624 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації, 2 619 висновків про погодження документації із землеустрою та інші.

«Пріоритетом у нашій роботі є задоволення потреб громадян. Тому  одне із основних завдань землевпорядної служби регіону є  якісне надання послуг та швидке вирішення проблем заявників», - відзначив в.о. начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Денис Бабік.

Довідка

Починаючи з червня 2014 року у зв`язку із внесенням змін до Закону України «Про Державний земельний кадастр» державна реєстрація земельної ділянки, державна реєстрація обмежень у використанні земель та внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) стали здійснюватися на безоплатній основі.

Крім того, з 1 січня 2015 року на всій території України запроваджено надання послуг через Центри надання адміністративних послуг На Кіровоградщині функціонує 21 такий Центр. 

Прес-служба Держгеокадастру

Отзывы и комментарии

Написать отзыв
Написать комментарий

Отзыв - это мнение или оценка людей, которые хотят передать опыт или впечатления другим пользователями нашего сайта с обязательной аргументацией оставленного отзыва.
 
Ваш отзыв поможет многим принять правильное решение

. Пожалуйста, используйте форму отзывов для оценок и рецензий, для вопросов и обсуждений - используйте форму комментариев, а не отзывов

Не допускается: использование ненормативной лексики, угроз или оскорблений; непосредственное сравнение с другими конкурирующими компаниями; безосновательные заявления, оскорбляющие деятельность компании и/или ее услуги; размещение ссылок на сторонние интернет-ресурсы; реклама и самореклама.

Введите email:
Ваш e-mail не будет показываться на сайте
или Авторизуйтесь , для написания отзыва
Отзыв:
Загрузить фото:
Выбрать

Комментарии предназначены для общения, обсуждения и выяснения интересующих вопросов. Для оценок и рецензии используйте форму отзывов

Ответственный за раздел
Матусевич Артур Вадимович
Журналисты сайта 0522.ua к вашим услугам.

Пишите нам, звоните, сообщайте о городских новостях и событиях - мы надеемся, что с Вашей помощью горожане узнают о жизни Кропивницкого больше.

Вместе с Вами мы сделаем наш город лучше!


Редакция 0522.ua:

E-mail: news@0522.in.ua