• Головна
  • Гроші на розвиток громадянського суспільства
10:38, 26 червня 2015 р.

Гроші на розвиток громадянського суспільства

Маєте ідеї щодо розвитку громади, але для того, щоб почати діяти Вам бракує коштів? Схоже, що пора писати проект для участі в конкурсі міні-грандів, який днями стартував на Кіровоградщині.

Не секрет, що для ефективної роботи і реальних змін в будь-яких сферах сучасного життя однією з найважливіших рушійних сил є фінансова складова. Невміння і незнання шляхів того я знайти гроші для суспільно важливих справ робить слабкими і маловпливовими громадські ініціативні групи в невеликих містах і районних центрах.

Кіровоградська правозахисна громадська організація «Територія успіху», долучившись до адміністрування всеукраїнського конкурсу проектних пропозицій на отримання гранту для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні, запрошує представників громадянського суспільства спробувати в ньому власні сили. І вже з фінансовою підтримкою, отримати можливості робити реальні і помітні справи, що наближують демократичні перетворення в країні.

До участі в конкурсі запрошуються:

• Місцеві ініціативні групи

• Громадські об’єднання, благодійні організації

Проектні пропозиції можуть бути підтримані, якщо вони відповідають одному або декільком із зазначених тематичних пріоритетів:

- Захист та просування прав людини;

- Здійснення громадського контролю та моніторингу діяльності місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування;

- Протидія корупції;

- Громадянська освіта, адвокація та об’єднання громади для спільного вирішення проблем;

- Допомога (окрім благодійної або гуманітарної) внутрішньо переміщеним особам з Криму, Донецької та Луганської областей.

Діяльність, яка може бути підтримана в межах цього Конкурсу:

• організація публічних заходів (громадські слухання, публічні обговорення, збори за місцем проживання, круглі столи, тренінги, конференції і т.п.);

• публікація і розповсюдження інформаційних матеріалів, друкованих та електронних видань, брошур та інші.;

• інформаційні кампанії, якщо вони є елементом ширшої діяльності. [2]

Цей перелік не є вичерпним.

Мінімальна сума гранту, на яку може претендувати організація або ініціативна група – 45 000 грн.

Максимальна сума гранту, на яку може претендувати організація або ініціативна група – 90 000 грн.

Сума очікуваного гранту від ГО «Територія успіху» повинна становити не більше 90% всіх необхідних витрат, передбачених бюджетом проекту. Решта 10% витрат організація чи ініціативна група повинна профінансувати за рахунок коштів, залучених з інших джерел , або надання безоплатних робіт чи послуг.

Проектні пропозиції надсилаються до 15 липня 2015 року ( 23:59 ). Електронний варіант надсилається на електрону адресу [email protected]. В темі листа зазначити «Проектна пропозиція на участь у грантовому конкурсі».

Паперовий примірник, завірений печаткою організації та підписом керівника організації, треба надіслати чи занести на адресу: вул. Єгорова, 40, оф.205, 25015. До конкурсу допускаються тільки пропозиції, які надійшли до терміну вказаному в оголошені.

Термін реалізації проекту: до 6 місяців, починаючи з 1 вересня 2015 року.

Представники організації та ініціативних груп, які зацікавлені у подачі проектних пропозицій можуть звертатися до Менеджера конкурсу за додатковою інформацією або запитаннями з метою уточнення умов конкурсу, процедури подачі проектних пропозицій.

Свої запитання можна надсилати на електронну пошту: [email protected] – до 05 липня 2015 року. В темі листа зазначити «конкурс мінігрантів» З умовами конкурсу можна ознайомитись на сайті громадської організації «Територія успіху»: http://watchdog-kr.com.ua/?p=1488

За консультаціями звертатись на електрону адресу [email protected]

чи в офіс організації за адресою : м. Кіровоград, вул. Єгорова, 40,оф.205 n/ 0522-3226-59 ) ( Бабаєва Анастасія)

Контактна особа: Шестакова Людмила Володимирівна 0509177297

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гроші #ідея
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...